TEMİZLENMEK GEREK, ÇÜNKÜ KİRLENDİK | Memurlarınsesi-Memur haberleri-Kamunun haber sitesi.Memur, Öğretmen, KPSS, e-okul, eğitim, sendika, belediye, memur alım ilanları
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >>TEMİZLENMEK GEREK, ÇÜNKÜ KİRLENDİK 02.04.2015 01:25

TEMİZLENMEK GEREK, ÇÜNKÜ KİRLENDİK

Belgeler düzenleyip askerler içeri atılırken bu belgeleri düzenleyenleri, yazanları alkışlıyorduk. Karşı çıkanları darbeci diye yaftalıyorduk. İşte o zaman kirlendik.

Siz gelince kirlendik.
Sayenizde bitlendik.
    Belgeler düzenleyip askerler içeri atılırken bu belgeleri düzenleyenleri, yazanları alkışlıyorduk. Karşı çıkanları darbeci diye yaftalıyorduk.  İşte o zaman kirlendik.
   Cümbür cemaat çarşaf çarşaf sahte belgeleri televizyon ekranlarında yayınlarken gerdan kırıyor, bu belgeleri servis edenleri kahraman ilan ediyorduk. İşte o zamanlar kirlendik.
   Meydan meydan dolaşıp bu düzmece davaların avukatı ve savcısı olurken vatandaşı da kutuplaştırıyorduk. İşte o zaman kirlendik.
  Mezarda yatan ölülerimizi defe koyup çalarken vatandaşı geçmişine düşman ediyorduk. İşte o zaman kirlendik.
  Hakimi ve savcıyı Habur’a teröristlerin ayağına gönderirken hukuku çiğniyorduk, Hakim ve Savcı ya talimatla iş yaptırıyorduk. İşte o zaman kirlendik.
  Siyasilerin belden aşağı kasetleri yayınlanırken buna yanlıştır demek yerine seçim malzemesi yapıyorduk. Fısat bu fırsattır deyip ailelerini çoluk çocuklarını toplumun içine çıkılmaz hale getiriyorduk. İşte o zaman kirlendik.
   Meydanlarda liderlerin boylarını ölçüyor, soylarını ölçüyor, mezheplerini sayıyor, dinlerini değiştiriyor, zürriyetlerini sorguluyorduk. İşte o zaman kirlendik.
   Hakim ve savcıları davaya göre değiştiriyorduk. Deniz Fenerini aklıyorduk, teröristi gizli tanık yapıyorduk, hahambaşıyı devlet sanıyorduk. İşte o zamanlar kirlendik.
  Beni öldürüyorlar diyerek kozmik odaya giriyorduk. Devletin sırlarını cümle aleme iletiyorduk. Devletin gizli sırrı mı olur diye nara atıyorduk. İşte o zaman kirlendik.
  Milletin a.. koyacağız diyenleri duymuyorduk. Para kasalarını hokus pokus yapıyorduk. Ayakkabı kutularına hayır hasenat koyuyorduk. Yedi yüz bin dolarlık saati kolumuza takıyorduk. İşte o zaman kirlendik.
   Adana da tırları durduruyorduk. Tırlar MİT eait diyorduk. Polis ile askeri karşı karşıya getiriyorduk. Açın bu tırları görelim denildiğinde bayır bucak gösteriyorduk, sağ gösterip sol vuruyorduk. İşte o zaman kirlendik.
Akılsızları akil yapıyorduk, vatan toprağını parsel parsel satıyorduk para geliyor diye göbek atıyorduk. Şehit ailelerine sus payı veriyor ve şehit kanı üzerinde pazarlıklar yapıyorduk. İşte o zaman kirlendik.
   Baransuları baş tacı ettiğimiz günleri unutuyorduk. Başımızdan indirip yeni Baransularla algı oluşturuyorduk. Çarşaf çarşaf yeni belgeler yayınlıyorduk. Gökten dolu yağsa paralele bağlıyorduk. İşte o zaman kirlendik.
 
  Sefirimizi ve bil cümle tebaasını esir veriyorduk, İŞİD’e komşu oluyorduk, Süleyman Şah Türbesini kaçırıyorduk, vatan toprağını terk ediyorduk. İşte o zaman kirlendik.
   Devlet televizyonunu yandaş yapıyorduk, havuz medyasını kuruyorduk, alo Fatih diyorduk, gazeteci tehdit ediyorduk. İşte o zaman kirlendik.
    Anayasa Mahkemesini bombalıyorduk. Yargıtay Başkanını salvoluyorduk. Baro Başkanını kovuyorduk. Hukuku mort ediyorduk. İşte o zaman kirlendik.
     Mahkemeden kaçıyorduk, meclise sığınıyorduk, yüce divandan ürküyorduk, aklanmaktan korkuyorduk. İşte o zaman kirlendik.
    Kirlendik…….kirlendik… Bu kadar çok kirlenenlere ne olur dersiniz? Kuşkusuz bitlenir. Şimdi sırtımızda yeni bitlerimiz var. Temizlenmek gerek ve selam…..
 
Remzi ÖZMEN


http://www.memurlarinsesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..Memurlarınsesi-Memur haberleri -Kamunun haber sitesi.
haberyazilimi.com - http://www.memurlarinsesi.com/