BİR MİLLİYETÇİ HÜKÜMETE NEDEN DESTEK OLSUN Kİ? | Memurlarınsesi-Memur haberleri-Kamunun haber sitesi.Memur, Öğretmen, KPSS, e-okul, eğitim, sendika, belediye, memur alım ilanları
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >>BİR MİLLİYETÇİ HÜKÜMETE NEDEN DESTEK OLSUN Kİ? 19.05.2016 23:37

BİR MİLLİYETÇİ HÜKÜMETE NEDEN DESTEK OLSUN Kİ?

Son günlerde MHP nin Hükümete her konuda destek olduğu yönünde basında haberler yer almaktadır. Belki de tek gerekçe terörle mücadele etmesi içindir diyenler vardır. İyi de kardeşim on dört yıldır iktidarda olan bu hükümet 2002 yılında sıfıra yakın aldığı terörü bugün bir numaralı sorun haline getirmişse nasıl güvenip destek oluyorsunuz. Yarın daha büyük problem yaratmayacağının garantisi mi vardır. Onun için feraset sahibi bir milliyetçi bu soruları sormak durumundadır.

Ey Hükümet;

Siz değil miydiniz Türkiye yi otuz altı etnik kökene bölen, siz değil miydiniz Türk demeyi ırkçılık gören ve Ne Mutlu Türk’üm Diyene ibaresini her yerde indiren.

Siz değil miydiniz her Türlü Milliyetçilik ayaklarımın altındadır diyen, siz değil miydiniz Habur’da teröristi davullu zurnalı karşılatıp Hakimi sınıra gönderen.

Siz değil miydiniz Oslo da teröristlerle görüşüp sonra da görüştünüz diyen şerefsizdir diyen, siz değil miydiniz terör destekçileriyle elele poz veren Megri megri Türkülerini dillendiren.

Siz değil miydiniz Dolmabahçe’de terör başının talimatlarına mutabakat metni diyen ve sonra da biriniz sağa ötekinizin sola kıvırdığı açıklamalar getiren.

Siz değil miydiniz kanun çıkartıp benim bütün vatansever arkadaşlarımı kapının önüne koyan, siz değil miydiniz bölücü kadrolara yol açıp milliyetçileri dışlayan.

Siz değil miydiniz askerleri gazetecileri beş yıl içeride tutup burunlarını sürttüm diyen, siz değil miydiniz yapmayın yazıktır günahtır diyenleri Ergenekoncu ilan eden.

Siz değil miydiniz hepimiz Ermeniyiz diyen ne kadar tetikçi liberal sol gazeteci yazar çizer varsa onlarla iş tutan, siz değil miydiniz vatanı için canını vermeye hazır insanları kandan besleniyorlar diyen.

Siz değil miydiniz ne kanun- ne töre- ne hukuk tanımadan bu devletin bin yıllık kültürünü yok edip Hakan’ı siyasetçi yapan, siz değil miydiniz ilk kez bu makamı ne yazık ki halkın gözünde itibarsızlaştıran.

Siz değil miydiniz Ortadoğu eş başkanlığını yapan Suriye de oluk oluk kan akmasına neden olup sonra da masuma yatan, siz değil miydiniz Libya da Nato’nun işi ne deyip sonra da Kaddafi yi devirmek için kollarını sıvayan

Siz değil miydiniz bir zamanlar Ceylanpınar da İŞİD’ i tedavi eden, siz değil miydiniz Musul konsolosumuzu top yekün İŞİD’e teslim eden

Siz değil miydiniz Süleyman Şah Türbesini firari eden, burnumuzun dibinde PYD nin yeni bir devlet kurmasının önünü açan Kobani ye teröristin geçmesine yardım eden

Siz değil miydiniz hukuka güveni yüzde yetmişlerden yüzde otuzlara düşüren, siz değil miydiniz Milli Eğitimi yaz boz tahtasına çeviren

Siz değil miydiniz bir babanın hayırsız evladı gibi devlete ait ne kadar Kamu İktisadi Teşekkülü varsa hepsini satan, Cumhuriyet tarihinde yabancılara en çok mülk satma unvanını elinde bulunduran, TOKİ marifetiyle hazineye ait arazilere talan eden!

Siz değil miydiniz devlet ihalelerini yalnızca yandaşlarınıza veren. Sizin için gazete ve televizyonlarda borazancılık yapanlara özel imkanlar tanıyan bu ihalelerin sırtında kendinize yakın vakfı zengin eden,

Siz değil miydiniz adaleti bu ülkede bitiren, yargıya talimat veren, ötekileştirmeye tavan yaptıran, yandaş olmayana hayat hakkı tanımayan, korkuyu ve baskıyı herkesimde hissettiren.

Siz değil miydiniz sendikanızı, çeşitli dernek ve vakıflarınızı devlet paralel kılan, devlet görevlilerini bu dernek vakıf ve sendikaların emrine sokan.

Sonuç olarak bir vatansever hangi saikle size destek olsun ki? Uçurumun kenarına getirdiğiniz Devletimizi bu uçurumdan aşağı itmek için mi, hukuksuzluğunuza devam etmek için mi, yarattığınız haramzadeleri daha çok bitlendirmek için mi, sendikanızı, dernekleriniz ve vakıflarınız daha çok devlete müdahale etsinler diye mi, Türk Milliyetçilerine daha çok devletin kadrolarından söküp atmak için mi?

http://www.memurlarinsesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..Memurlarınsesi-Memur haberleri -Kamunun haber sitesi.
haberyazilimi.com - http://www.memurlarinsesi.com/