YENİLECEKSİNİZ… | Memurlarınsesi-Memur haberleri-Kamunun haber sitesi.Memur, Öğretmen, KPSS, e-okul, eğitim, sendika, belediye, memur alım ilanları
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >>YENİLECEKSİNİZ… 19.03.2016 13:15

YENİLECEKSİNİZ…


Haydi, gel de bir bardak çay ile bir yudum huzur iç... İstiklal Harbinden daha büyük bir taarruz altındayız dendiğinde/dediğimiz de laf`ü güzaf etmedik elbette. Yine, kılıç sırtında günler yaşıyoruz. Tanıklık ettiğimiz şu son kırk yılda en ehven günlerimiz bıçak sırtındaki günlerimiz oldu. Artık “bıçak sırtı” diye tabir edilen günler aşıldı. Hem ülkemizde hem dünyada kan ve gözyaşı bırakın durmayı, her gün bir önceki günü aratan şekilde artarak devam ediyor. Günde ortalama iki sibyan, sadece Ege sularında boğularak can veriyor. Ülkemiz dâhil bir çok İslam beldesinde bombalar patlatılıyor.

Dünyayı iyice daraltan Batılılar, fitne ateşini harlayarak, oluk oluk Müslüman kanı akıtmaya-akıttırmaya devam ediyorlar. Batılılar, keşke açıkça savaş açabilselerdi bize. Öleceksek, ölüm bizi nerde olsa bulur zaten. Ama o kadar silah üstünlüklerine rağmen, hâlâ kendi organize ettikleri, dışı yeşil içi kırmızı, sözüm ona İslamcı ama İslâma en büyük zararı veren örgütler aracılığıyla saldırıyorlar. Bu örgütlerin bugünlerde en çok parlatılanı malumunuz Daiş. Ne hikmetse El-Kaide bu günlerde kayboldu. DAİŞ canileri, üzerlerine en iyi şekilde fark edilmelerine imkân veren, turuncu kıyafet giydirdikleri esirleri kameralar önünde boğazlayarak katlediyorlar. Böylece dünyaya; Müslümanların nasıl terörist, nasıl katiller olduklarını da sözüm ona göstermiş oluyorlar. Bir de orada boğazladıkları kişileri göstererek, Esed gibi, İsrail gibi, Rus ve Batılı katillerin bir bombayla yüzlerce, binlerce öldürdüğü, paramparça ettiği Müslüman katliamını da perdelemiş oluyorlar... Al sana İslamcı örgüt, tepe tepe kullan...

Memleket bu halde iken; bu hainliği, hayvanlardan af ile bu hayvanlığı savunan dâhili satılmışlar, kaleyi içten çökertmek için ne gerekiyorsa yapıyorlar.  İt itliğini yapacak, saldırsınlar saldırmasına da ah içimizde olmaları yok mu, işte bu yakıyor yüreğimizi. Şu içimizdeki necaseti bir boşaltabilseydik pisuvara. Gerisi kolaydı...

Bunlar ki; Suriye’de Esed’i, Rusya’yı, Daiş’i ve diğer tüm katilleri utanmadan/sıkılmadan destekleyebiliyor,  Daiş’in derdinin İslam ve Müslümanlar olduğunu zannedebiliyor, Rusya’nın başarısı için dua eden İran’ı savunabiliyorlar da...  Açıkça ifade ediyorum ki; ben sizinle aynı dinden değilim. “Lekum diynikum veliyediin.”  Peki, kim mi bunlar? Bunlar olsa olsa; İzmir’in işgalinde Yunanı çiçeklerle karşılayanların torunları olabilirler. Ya dertleri nedir?. Tayyip Erdoğan ve devlet olmadığı kesin. Dertleri Erdoğan düşmanlığını kendilerine siper ederek İslâm ile savaşmak. “İslam” diyorum İslam. Hani şu; kafa kâğıdının din hanesinde yazan şey…

Ama çıkıp biz İslam’a savaş açtık demiyorlar. Bunu geçmişte açıkça yapıyorlardı. Kaç defa toplanıp “Haçlı Seferleri” düzenledikleri tarih kitaplarında yazılıdır. Şimdilerde Erdoğan diyorlar, hükümet diyorlar, diktatör diyorlar. Benim da aralarında olduğum ve ülkemin en az kırk milyon insanına tekabül eden vatandaşın oyunu verdiği CUMHURBAŞKANINA, "katil" diyorlar. Yani ülkemin en az kırk milyon insanına katil ve katil destekçisi diyorlar. Lakin Pkk’ya, Esed’e, Putin’e, İsrail’e hatta İran’a terörist diyemiyorlar… Bunun yerine başka gündemlerle meşgul ediyorlar bizi.

Papaz Valentin Günü(sevgililer günü) kutlattırıyorlar, futbol taraftarlığı ile oyalıyorlar. Ömer TURAN’ın dediği gibi; etrafımız ateş çemberiyken, ümmet kan ağlıyorken, haritalar yeniden çiziliyorken, ney eşliğinde entel dantel sohbetler yaptırıyorlar. (Şu futbolun bizi böldüğü kadar, kimse bölememiştir, bölemez. İngilizlerin oyunu bitmez. En büyük oyunlarından biri de futbol. Hani şu; barış, kardeşlik, dostluk dedikleri "ayak oyunu".)

KANIMIZDAN KAN, CANIMIZDAN CAN GIDIYOR. Yurdu için yurdunu değiştiren, yuvasını yetim bırakan, şehitlerimize ALLAH rahmetiyle muamele etsin. Mekânlarını cennet, makamlarını âli eylesin. Bizlere de ŞEHIT olmayı, şehadeti ile küffara büyük zayiat vermeyi nasip etsin.

 Bu günlerde devletimize çakanları da iyi bellemek, unutmamak gerekir diye düşünüyorum. Sıra onlara gelmemeli, sıra bu dâhili hainlerden başlamalıdır. Küfürün; topyekûn, kuduz köpekler gibi saldırması, belki de bizim aklımızı başımıza getirecektir.

Ukbe İbni Amir’in rivayetinde; “Resulullah’ı (sav) minberde iken dinledim, şu ayeti okudu: "Ey iman edenler! Onlara karşı gücünüzün yettiği kadar -Allah`ın düşmanı ve sizin düşmanlarınızı ve bunların dışında Allah`ın bilip sizin bilmediklerinizi yıldırmak üzere kuvvet ve savaş atları hazırlayın..." (Enfal, 60). Ayette geçen "kuvvet"i "Bilesiniz, kuvvet "atmak"tır" diye açıkladı ve bunu üç kere tekrar etti," deniyor. O halde “atmak” için bir an önce “füzeler” yapmalıyız. En iyi savunma budur.

Son söz: “Deki: Ey kafirler, YENİLECEKSİNİZ ve toplanıp cehenneme sürüleceksiniz.” (Ali İmran/12) "İza cae nasrullahi vel feth..."(Nasr Suresi)

                                                                                      

omeremirdogan@gmail.com

http://www.memurlarinsesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..Memurlarınsesi-Memur haberleri -Kamunun haber sitesi.
haberyazilimi.com - http://www.memurlarinsesi.com/