KANIMIZ AKA AKA… | Memurlarınsesi-Memur haberleri-Kamunun haber sitesi.Memur, Öğretmen, KPSS, e-okul, eğitim, sendika, belediye, memur alım ilanları
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >>KANIMIZ AKA AKA… 31.12.2016 16:57

KANIMIZ AKA AKA…


 

Gün geçmiyor ki, sırtımıza yeni bir hançer daha saplamasınlar. Arakan hançeri, Filistin hançeri, Esed hançeri sırtımızda saplı dururken şimdi de Beşiktaş hançeri, Halep hançeri ve Kayseri hançeriyle kendilerince teslim alıcı darbeyi vurmak istediler. Çoğu civanmert polis ve askerlerimiz olmak üzere onlarca insanımız şehit edildi.  Bu ahmaklar; bombalı saldırılarla, dışı yeşil içi kırmızı örgütleriyle, içeride seksen milyon insanımızı ve dışarıda da toplam nüfusu iki milyara yaklaşan Müslümanları bitireceklerini mi sanıyorlar acaba. Be hey şaşkın mahlûklar: ALLAH’ın nurunu söndüremezsiniz…

 

 Bizim polisimiz de bitmez askerimizde. Hepimiz polisiz hepimiz askeriz. Bizler; “ölümü de öldüren ALLAH’tan başka kimseden korkmayan bir milletiz. Elbet bir gün vereceğimiz canımızı, ŞEHİT olarak vermek bizim için şereftir. Şehitlerimiz için elbette üzülüyoruz, acımız büyük. Ama feryat etmiyoruz. Bizler asıl, hem dünyasını hem ahiretini berbat eden sizler gibi "hayat süren leşler"in cehaletine üzülüyoruz.

 

Müslüman Türk insanı, polisinin-askerinin yanında olduğunu göstermek, yeni polisler yetiştirdiğini söylemek için, ellerinde karanfillerle-çiçeklerle yanlarına öğrencilerini de alarak ülkemizdeki karakolların tamamını ziyaret ettiler. Bizler de bu ziyaretlerde yer aldık. Körpecik evlatlarımızın ülkelerine sahip çıkma arzularına, ülkemiz üzerine yapılan operasyonların farkında olmalarına şahit olduk.

 

Ne zaman olumlu bir değişime-gelişime gebe olsak, bir mübarek gün-gece arifesinde olsak aynı elin ürünü olan bombalarla, iktisadi saldırılarla, medya manipülasyonlarıyla hizaya getirilmeye çalışılıyoruz. Bu sefer de iki cihan serveri Efendimiz Habibullah Hz. Muhammed (S.A.V)’in doğumuna denk getirdiler saldırılarını. O`nun mevlidi(doğumu) ile küfrün ateşini söndüren, kâfirin elini kurutan ALLAH`ım, kâfirlerin ve maşalarının ellerini-kollarını yine kurutsun inşaALLAH. Ve en son 17 Aralık Kayseri saldırısı. Tarihe bakar mısınız: 17 Aralık… Bu mâlum devletler bizi bölmek-parçalamak için her yolu denediler ama başaramadılar. Terör saldırılarıyla bizi bitiremeyeceklerini o alçaklar da biliyor. Geriye ekonomik açıdan ülkeyi batırma bu da olmazsa ve cesaret edebilirlerse Türkiye’ye Savaş ilanı kalıyor.

 

Kimileri terör önlemleri konusunda mangalda kül bırakmasa da bu iş hakikaten çok zor. Bu durumu Abdülhamit Han Hazretleri devrinden bu güne kadar teröre müptela edilmeye çalışılan bizler çok daha iyi biliriz. Devletimiz sokaktaki milyonlarca aracın hangisinin içinde bomba olduğunu bilemeyebilir. Ama insanımız kendi sokağını kendi apartmanını bilir-tanırsa, uyanık olursa emniyet güçlerimize yardımcı olmuş olurlar. Eğer dışarıdan organize edilmese ve destek olunmasa hatta terör örgütleri kurulup yönetilmese hiçbir örgüt kendi ülkesine bu denli zarar veremez bu kadar süre varlığını devam ettiremez. Kimi ülkelerde ısrarla terörist eylemler oluyor ve kimi ülkelerde olmuyorsa ülkesinde terör eylemleri olmayan istihbarat başkanları şurada saldırı olabilir diye açıklama yapıyorsa terörün adresi bellidir…

Onlar bizlere silahla saldırıyorsa silahın sultanını biz yapacağız. Ekonomik olarak saldırırsa öyle hamleler yapacağız ki pişman edeceğiz onları. Bozdur dövizini deniyorsa bozduracağız. Hatta gâvur parasını-pulunu hiç kullanmayacağız. Bozulmamak için bozduracağız. "Evini arabanı sat dolar al" diyenlere; Türk Lirası ile DOLAR aldığında yurduna yuvana bombalar DOLAR diyeceğiz.

Bugünlerde bile 3 milyon mülteciye ensar olabilen, onlara vatandaşlık verebilen devletimiz dünyanın en güçlü devletidir. İyi bir Müslüman olabilsek başka hiç bir projeye, hiç bir hesaba gerek kalmayacaktı. Ama olamadık. Dualarımız kabul olmadı-olmuyor. Çünkü eksikliklerimiz var. İbrahim Ethem hazretleri duaların neden kabul olmadığına dair şunları söylüyor.

1) Allah`ı tanırsınız, ama hakkını edâ etmezsiniz.

2) Allah`ın kitabını okursunuz, ama onunla amel etmezsiniz.

3) İblis`in düşmanlığını iddia edersiniz, ama ona tâbi olursunuz.

4) Resûlullah`ın sevgisini iddia edersiniz, ama onun izini ve sünnetini terk edersiniz.

5) Cennetin sevgisini iddia edersiniz, ama onun için amel etmezsiniz.

6) Cehennem korkusunu iddia edersiniz, ama günahlardan çekinmezsiniz.

7) Ölümün hak olduğunu iddia edersiniz, ama onun için hazırlanmazsınız.

8) Başkalarının ayıpları ile meşgul olursunuz ama kendi ayıplarınızı terk etmezsiniz.

9)  Allah`ın verdiği rızkı yersiniz, ama Allah`a şükür etmezsiniz.

10) Ölülerinizi gömersiniz, ama onlardan ibret almazsınız.


                 Şeyhler, müritler, dervişler, hacılar, hocalar, sendikalar, dernekler, vakıflar, tarikatlar, cemaatler... Öğretmenler, İdareciler, asıllar-vekiller, akademisyenler, lafazanlar, borazanlar, iş adamları, milliyetçiler, analar ve babalar... HALEP`i kurtaracak, memleketi kurtaracak bir adam YETİŞTİREMEDİNİZ Mİ? YETİŞTİREMEDİK Mİ, YETİŞTiRİLMEDİK Mİ, YETİŞTİREMEYECEĞiZ Mİ?  Ebabil Kuşlarını bekleyen miskinler olmaktan ne zaman kurtulacağız?. Çünkü eğer iş ebabil kuşlarına kalırsa, getirdikleri taşları belki de bizim tepemize atacaklar.

ALLAH`ım!. Israil oğullarının Hz. Musa`ya "sen ve Tanrın bizim adımıza savaşın" dedikleri gibi demiyoruz. Oturup ebabil kuşlarını beklemiyoruz. Fetihin; fetih süresini okumakla değil, Fetih Suresiyle amel etmekle nasip olacağını biliyoruz. Kanımız aka aka bu mücadeleyi sürdüreceğiz. Biz nefsimize uyduk, güçsüz kaldık, inayet eyle, zilletten kurtar, izzeti ikram eyle... ALLAH`ım!... ALLAH`ım!... ALLAH`ım!..

Reisimizin dediği gibi:  "Ya adam gibi yaşayacağız ya adam gibi öleceğiz". ALLAH (C.C); milletimizin ve âlemi İslam’ın yardımcısı olsun. Başımız sağ olsun...

http://www.memurlarinsesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..Memurlarınsesi-Memur haberleri -Kamunun haber sitesi.
haberyazilimi.com - http://www.memurlarinsesi.com/