DÜŞMAN OKLARININ HEDEFİ | Memurlarınsesi-Memur haberleri-Kamunun haber sitesi.Memur, Öğretmen, KPSS, e-okul, eğitim, sendika, belediye, memur alım ilanları
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >>DÜŞMAN OKLARININ HEDEFİ 24.10.2015 09:06

DÜŞMAN OKLARININ HEDEFİ

“Düşmanın oklarını takip ediniz. Düşmanın okları kime yönelmiş ise o doğru yoldadır”

Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla (CELLE CELALÜH). Allah’ın Resulü Peygamber efendimiz Muhammed Mustafa (SALLALLAHÜ ALEYHİ VE SELLEM)’e, O’nun âline, ashabına, yolundan gidenlere salât ve selam olsun.

         Şimdilerde birileri öyle bir furya tutturmuş ki, sormayın gitsin! Bir yerlerde bir olay mı cereyan etti, müsebbip aramaya ne hacet, bunu yapsa yapsa Recep Tayyip Erdoğan yapar, hangi taşı kaldırırsanız kaldırın altından Recep Tayyip Erdoğan çıkar diye acımasız bir iftira kampanyası yürütmekteler.

Bu kampanyayı kim mi yürütüyor? Bizimle birlikte yaşadığı halde bizden olmayan, kazancını Türkiye’den elde ettiği halde, yiyip içtiği kaba çimen, Müslüman Türk toplumu ile birlikte yaşadığı halde Müslüman halkla barışık olmayan, muhafazakâr kesime aşırı derecede kin ve nefret besleyen, içimizdeki dış güdümlü hainler yürütüyor. Bu hainler, Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığı adı altında aslında Türkiye düşmanlığı yapmaktalar, lakin bunu açıktan açığa söyleme cesaretleri yok!     

Hiç kendi kendinize sordunuz mu, Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığının sebebi nedir, Recep Tayyip Erdoğan kime ne yapmıştır, kimin tekerine çomak sokmuştur diye!

Dış güçlerin Türkiye`nin başına sardığı terör belasından kurtulmak, toplumsal barışı sağlamak ve Türkiye’de tamamen durmuş olan yatırımlara hız vererek Türkiye’yi orta doğunun lideri yaparak dünyada söz sahibi bir ülke konumuna getirmek isteyen Recep Tayyip Erdoğan, çözüm süreci adı altında bir süreç başlattı. Siyasi geleceğini dahi riske atma pahasına bu sürecin başarıya ulaşması için var gücüyle mücadele etti. Bu sürecin başarıya ulaşmasını sağlamak için baldıran zehir’i içtiğini söyleyerek ne kadar kararlı olduğunu dost-düşman herkese gösterdi.  

Ne var ki, bu sürecin başarıya ulaşması halinde Türkiye`nin İslâm dünyasının lideri konumuna geleceğini bilen içimizdeki dış güdümlü iç hainler bu süreci başlatan Recep Tayyip Erdoğan’a amansız bir şekilde saldırdılar ve çözüm sürecini provoke etmek için var güçleriyle savaştılar. Bu savaşı kazanmak için DHKPC, İŞİD, PKK ve onun siyasi uzantısı HDP ile birlikte hareket etmekten çekinmediler. Katillere tuzaklar kurdurup güvenlik güçlerimizi şehit ettirdiler. Sivil halkı belirli bölgelerde toplayıp oralara canlı bombalar gönderip birçok insanımızın ölümüne sebep oldular. Bunu yaparken de görsel ve yazılı medyalarıyla öyle bir algı yönetimi yürüttüler ki, çözüm sürecini sona erdiren devlettir ve onun başındaki Cumhurbaşkanıdır diyerek provoke ettikleri sürecin sorumluluğunu da üzerlerinden atıp Recep Tayyip Erdoğan’a yamamaya çalıştılar.

Amerikan gizli haber alma örgütü CIA ve İsrail gizli haber alma örgütü MOSSAD’ın içimizdeki uzantısı legal görünümlü illegal yapının yazılı ve görsel medyası ile İsrail’in içimizdeki temsilcisi olan doğan medya grubu çözüm sürecini provoke etmeyi başardıktan sonra Türkiye’ye yapılabilecek en büyük kötülüğü yapmaya, oyunlar tezgâhlamaya başladılar.

Terörden ve kandan beslenen PKK ve onun siyasi uzantısı HDP şirin gösterilerek katillere itibar kazandırma gayretinin yanı sıra Türkiye’yi orta doğuda lider, dünyada söz sahibi bir ülke konuma getirmeyi hedefleyen Recep Tayyip Erdoğan’ı diktatör ve katil göstererek itibarsızlaştırma algısı yürütülüp, zihinlere yerleştirilmeye çalışıldı. Zaten görsel ve yazılı medya gücünü silah olarak kullanmayı çok iyi biliyorlardı. Zira bu medya gücü ile iktidarlar devirmişler, hükümetler kurmuşlar, Türkiye’de istedikleri gibi at oynatabilmişlerdi.

Şimdi de aynı yola başvurarak, kendi yönetimindeki görsel ve yazılı medyayı kullanmak suretiyle DİKTATÖR TAYYİP, KATİL DEVLET naraları atmaya başladılar. Bu dış güdümlü iç hainler tek başlarına hareket ettiklerinde başarıya ulaşamayacaklarını bildiklerinden kapalı kapılar ardında gizli pazarlıklar yaparak içeriği kamuoyundan gizlenmiş bir takım kirli vaatlerle ülkedeki muhalif kesimleri kendi saflarında yer almaya ikna ettiler.  

Maalesef Türkiye’de siyaset ülke menfaatlerine öncelik vermek üzere değil de kişisel menfaatlere ya da parti menfaatlerine öncelik vermek üzere yapılır hale geldiğinden siyasi liderler ister milliyetçi kesimi temsil etsin, ister ulusalcı kesimi temsil etsin, kapalı kapılar ardında yapılan kirli pazarlıklarda aldıkları vaatlerin gerçekleşmesi uğruna bu ihanete ortak olmaktan kaçınmadılar.

Gelelim Anadolu topraklarında bin yılı aşkın süredir birlikte yaşamış, kimsenin etlisine sütlüsüne karışmamış, kapalı kapılar ardında kim ne pazarlıklar yapmış, bu pazarlıklardan kim ne kotarmış diye düşünmeden, bu tür hile ve desiseleri bilmeden yaşamını sürdürmeye çalışan biz vatandaşlara…

Bizler gün boyu işimizde gücümüzde çalışıp çabalayıp, akşam yorgun argın eve gelip, televizyonun karşısına geçtiğimizde bize iyi-kötü ne sunulursa onları izleyen, bak sen böyle mi olmuş, şöyle mi olmuş diye bize sunulanların etkisinde kalan vatandaşlar olarak kim doğru söylüyor, kim yalan söylüyor, onu nasıl ayırt edebiliriz? Kimin sözüne inanacağımıza nasıl karar verebiliriz? Verdiğimiz bu kararlar doğru mu yanlış mı onu nasıl test edebiliriz?

         Burada İmam Şafi (RAHMETULLAHİ ALEYH)’in bir sözünü sizlere hatırlatmak istiyorum.

İmam Şafi`ye sormuşlar: Ya İmam: fitne zamanı gelip çattığında kim doğru yolda kim yanlış yolda nasıl anlarız? İmam şu cevabı vermiş: “Düşmanın oklarını takip ediniz. Düşmanın okları kime yönelmiş ise o doğru yoldadır” Şimdi bakalım düşmanın okları kime yönelmiş diye.  

Yaklaşık kırk yıldır Türkiye’de PKK, DHKPC gibi kandan beslenen ve Türkiye’nin bölünmesi için faaliyet gösteren örgütler öyle sert bir operasyona maruz kaldılar ki, neye uğradıklarını şaşırdılar. Mühimmatları havaya uçurularak yok edildi, barınak dedikleri inleri başlarına yıkıldı, bedenleri bir türlü doymak bilmedikleri kana bulanarak telef edildi ve çok ağır kayıplar verdiler. Bu kandan beslenen terörist guruplar kime karşı düşmanlık ediyor dersiniz! Tabi ki, teröristlere dağları, mağaraları dar eden lider Recep Tayyip Erdoğan’a!

İsrail Orta doğu’da Filistinlilere her türlü zulmü reva görürken kimse İsrail`e ses çıkaramıyor ve Filistinliler sahipsiz kalıyordu. Türkiye’de bir lider çıkıp “one minute, öldürmeye gelince, siz öldürmeyi çok iyi bilirsiniz. Plajlardaki çocukları nasıl öldürdüğünüzü nasıl vurduğunuzu çok iyi biliyorum” diyerek Filistinlilere sahip çıktı ve bu güne kadar hiç kimseden görmedikleri tarzda sert bir üslupla İsrail`e haddini bildirdi. Terörist devlet İsrail Türkiye’de kime karşı düşmanlık ediyor dersiniz! Tabi ki, orta doğuda sahipsizlere sahip çıkan lider Recep Tayyip Erdoğan`a!  

Afrika’da istedikleri gibi at oynatan, yüz yıllardır yerli halkın yeraltı ve yer üstü kaynaklarını sömüren Fransa ve İngiltere gibi ülkeler son yıllarda Türkiye`nin Afrika’ya yaptığı yatırımlardan özellikle de Somali’yi kalkındırma projesinden oldukça rahatsız. Türkiye’nin Afrika’da söz sahibi olmasını istemeyen sömürge ülkelerin liderleri kime düşmanlık ediyor dersiniz! Tabi ki, Afrika’da ben de varım diyen ve bu ülkelere yatırım yapılmasına öncülük eden ve bu yatırımları teşvik eden lider Recep Tayyip Erdoğan’a!

 Faizlerin % 150’lerden tek haneli rakamlara inmesi ile faizden kazanç sağlayan faiz lobileri kime düşmanlık ediyor dersiniz! Tabi ki, faiz lobisinin tekerine çomak sokan lider Recep Tayyip Erdoğan’a!

Türkiye son yıllarda savunma sanayisinde devrim yaparak birçok silahı ve askeri mühimmatı kendi imkânlarıyla üretmeye başladı. Bu silahları Türkiye’ye satan silah tüccarları kime düşmanlık ediyor dersiniz! Tabi ki, silah tüccarlarının tekerine çomak sokan lider Recep Tayyip Erdoğan’a! 

Bu örnekleri daha da çoğaltabiliriz.

Ey Türkiye’de yaşayan, milliyetçi ve muhafazakâr olduğunu söyleyen, bu ülkeyi canından aziz bilen sevgili kardeşim. Tüm bu olup bitenleri görmüyor, bilmiyor ve takip etmiyor musun? Düşmanın okları kime yönelmiş hala anlayamadın mı? O oklardan biri senin ailene ve sevdiklerine yönelmeden gel gövdeni siper et ve o okların hedefindeki lider Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çık. Zira mesele Recep Tayyip Erdoğan meselesi değil, Türkiye meselesidir. Recep Tayyip Erdoğan Türkiye ile özdeşleşmiş bir liderdir. Recep Tayyip Erdoğan’a diz çöktürmek isteyenler aslında Türkiye’ye diz çöktürmek istemektedirler. Bunu böyle bil ve safını ona göre seç. Recep Tayyip Erdoğan kaybederse Türkiye kaybeder. Allah (CELLE CELALÜH) muhafaza buyursun! Türkiye kaybederse sen kaybedersin. Vatansız kalırsın. Vatansız kalırsan ne dinin kalır, ne de namusun. Allah Türkiye’ye zeval vermesin. Cümlemizi vatansız, bayraksız ve ezansız bırakmasın, AMİN! 

                                                              22.10.2015   Muammer Yeşiltepe  

http://www.memurlarinsesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..Memurlarınsesi-Memur haberleri -Kamunun haber sitesi.
haberyazilimi.com - http://www.memurlarinsesi.com/