AMAN DİKKAT! | Memurlarınsesi-Memur haberleri-Kamunun haber sitesi.Memur, Öğretmen, KPSS, e-okul, eğitim, sendika, belediye, memur alım ilanları
Ana Sayfa
Ana Sayfa >>AMAN DİKKAT! 16.08.2016 15:26

AMAN DİKKAT!

Allah bu millete bir daha 15 Temmuz ihaneti yaşatmasın.

Bu güzelim ülkede, 15 Temmuzda tarihte eşine rastlanmamış bir ihaneti gördük ve yaşadık. Yıllarca koynumuzda beslediklerimiz, yılan olup bizi sokmaya çalışmışlardı. Dile kolay kırk yıl yememiş, içmemiş bugünlerin planını yapmıştı hainler. Bu konuda yoldaş bulmaları hiç te zor olmadı. Sen vatanını, dinini ve devletini satmaya razı isen seni destekleyici çok kişi ve devlet bulursun dünya üzerinde. Yeter ki sen ihanete bir göz kırp, bütün din düşmanlarını yanında görürsün.

     Kıyısından döndüğümüz uçurumun dibi cehennemdi aslında. Bir daha geri dönüşü mümkün olmayacak bir şekilde hançerlemeye kalkmışlardı bizleri. Bir mesajla meydanlara akan aziz milletimin cesur duruşu bozdu bütün planları. Hiçbir devlet beklemiyordu böyle bir sonucu. Çoğu düşman olan ülkelerin sesleri kesilmişti. Çünkü bir zamanların hasta adamının ayağa kalkması işlerine gelmiyordu. Onlar hep kendilerine muhtaç olan bir Türkiye istiyorlardı. Herkesin bir planı vardı ama geçerli olan Allah’ın planı idi.

     TSK, yargı, diyanet, milli eğitim, hülasa bütün kurumlara sızan bu fetö terör örgütü mensup ve yandaşlarının temizliğine başlandı. Her taraftan yüzlerce ihbar yağıyor devlete. Aleyhinde delil olanlar bir bir alınıyor ve hesap veriyor şimdilerde. Millet olarak ümitlerimiz arttı geleceğimiz adına. Geleceğimiz adına korkularımızdan kurtulur gibi olduk. On binlerce insanın görevden el çektirildiğini, binlercesinin gözaltına alındığını ve yüzlercesinin mahkûm olduğunu gördükçe bir yandan ülke ve millet olarak temizlenmenin sevincini yaşarken diğer taraftan bu kadar hainle yıllarca millet olarak birlikte yaşamanın ıstırabını duyuyoruz.

     Düne göre daha güçlüyüz artık. İhanet çetelerine, terör örgütlerine, milletin yoluna taş koyanlara geçit yok bu memlekette. Son on yılda birçok kriz, tuzak ve vesayeti geride bırakan Türkiye son olarak ihanetleri de geride bırakmıştır. Geriye dönüp baktığımızda bütün bunların altında fetö terör örgütünün parmak izlerini görüyoruz. Bu ülkenin, bu milletin birliğine ve dirliğine kastetmiş olanlara en güzel dersi milletimiz meydanlarda asil duruşuyla vermiştir. PKK’ya ve hain odaklara sığınacak kadar alçak ve şerefsiz olan fetöcüler bu millete yaptıklarının hesabını adalet önünde verecek, bedelini de ödeyeceklerdir. Böylece bu milletin ve bu ülkenin kaderiyle oynamak isteyenlerin de hevesleri ebedi olarak kursaklarında kalacaktır.

     Bu millet tarihte adaletiyle dünyaya hâkim olmuştur ve bundan sonra da adaletten ayrılmayacaktır. İkinci İstiklal Harbi sayılan 15 Temmuz’u tarihte eşi görülmemiş bir şekilde kazanan bu millet, duruşu ve basiretiyle dünyanın geleceğini kurgulama noktasında baş aktörlerden biri olacaktır. Dünyanın korktuğu da budur zaten. Şimdi hainlerin temizlenmesi noktasında titiz bir çalışma gerekir. At izinin it izine karışmayacağı, kuru ile beraber yaşın yanmayacağı bir süreç. Devlet elindeki belgelerle bu terör örgütünün elemanlarını ve onlara maddi ve manevi destek sağlayan yatakçılarını biliyor ve alıyor. Ancak elinde belgesi olmayan ama hala devletin en üst kademelerinde göreve devam eden yüzlerce hain var. Birçoğu siyasiler tarafından korunmakta ve üzerlerine gidilememekte. Bunu yanında hain kalkışma fetöcülerin arzu ettiği yönde gelişseydi şu an sessiz kalan binlerce kişinin darbecilerin yanında yer alacağı aşikârdır. Ancak darbenin halk tarafından püskürtülmesi ile meydana çıkmadan sessiz bir şekilde olduğu yerde sus pus olan ve hatta milletle beraber güya meydanlara çıkanlar, yani gizli fetöcüler ülke ve millet için tehlike olmaya devam ediyorlar. Belki şimdi değil ama en yakın zamanda, fırsatını bulduklarında, yeni bir ihanet hazırlığına girecekleri bugüne kadar yaptıkları takiyyeden bellidir. Bu hainlerin masum insanları ihbar edip fetöcü diye işten ayrılmalarına sebep olduğu bilgileri ortalıkta dolaşmaktadır. İdarecilerimizin ve seçilmişlerimizin bu konuda çok hassas olmaları gerekmektedir.   

     Dini, imanı, milliyeti, vicdanı, namusu ve hiçbir manevi değeri olmayan bu ruhu ve beyni satılmışların bundan sonra ne tarafa dönerlerse dönsünler hiçbiri masum değildir. Hangi partinin içinde, hangi siyasinin korumasında, bürokrasinin hangi kademesinde olursa olsun bunların iyice ayrıştırılması ve cezalandırılması gerekir. Aksi takdirde temizlendiğini zannettiğimiz bu terör örgütü geride kalan gizli taraftar ve sempatizanları ile geleceğimizi karartmaya devam edeceklerdir.

     Allah bu millete bir daha 15 Temmuz ihaneti yaşatmasın.

http://www.memurlarinsesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..Memurlarınsesi-Memur haberleri -Kamunun haber sitesi.
haberyazilimi.com - http://www.memurlarinsesi.com/