Cumhurbaşkanı`nı Kandırdığını Zanneden Zavallılar | Memurlarınsesi-Memur haberleri-Kamunun haber sitesi.Memur, Öğretmen, KPSS, e-okul, eğitim, sendika, belediye, memur alım ilanları
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >>Cumhurbaşkanı`nı Kandırdığını Zanneden Zavallılar 24.11.2016 18:27

Cumhurbaşkanı`nı Kandırdığını Zanneden Zavallılar

Ülkemiz 17-25 Aralıkla başlayıp 15 Temmuz`la zirveye ulaşan ihanet yapılanması ile birlikte büyük bir felaket atlatmış, hiç bir acıma hissi olmayan vatan hainlerinden çok çekmiştir. Bu yetmiyormuş gibi başı koparılan ihanet çetesi ve bütün insaniyetten yoksun liderleri hala ülkenin karışması için mücadele vermekte ve her türlü çirkefliği yapmaktadırlar.

                  Bu süreçte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tek başına büyük mücadele vermiş, halkı da arkasına alarak bütün şer güçlerinin hedeflediklerini Allah`ın yardımıyla boşa çıkarmıştır. Bu hain yapılanmaya karşı elde edilen başarıda en önemli unsur Allah`ın yardımı olmakla birlikte tüm toplumun dik duruşudur. İktidar ve muhalefet tüm ülke severler ve Allah`a sığınanlar ellerinden gelen tüm gayreti göstermiştir. Nice şehitler verilmiş ayrıca bir çok insanımız gazi olmuştur.

                 Ancak bu süreçte özellikle ilk zamanlarda bir çok siyasi ve bürokratın kaçtığı, gizlendiği, işin içinde olduğu ve Cumhurbaşkanını yalnız bıraktığı da unutulmamalıdır. Cumhurbaşkanımız zaten bunun farkında ve bu konuda tüm detaylı bilgileri toplamaktadır. Ancak kendi deyimiyle dereyi geçerken at değiştirilmeyeceğinden şu anda sabretmekte ve lüzum olmadıkça müdahale etmektedir. Zaten ülke ve millet düşmanları her yerden saldırmakta ve şu an bunlarla uğraşmaktadır.

                Tüm bu anlattıklarım herkes tarafından bilinmekte ve tüm halkımız ülke düşmanlarını tarihin kara lekeli sayfalarına kaydetmiştir. Bundan daha acı olan sistemin içinde olduğunu gösterip bu olanları fırsat bilerek küçük menfaatler için uğraşanlardır. Bunları artık ifşa etmek ve halkın gönlünde imha etme zamanı da gelmiştir. Bu acizler kendilerini çok kurnaz zannetmekte ve yaptıklarından kimsenin haberi olmadığını düşünmektedirler. Hatta üç beş şaklabanlarıyla Cumhurbaşkanını ve devlet yönetimini kandırdığını zannetmektedirler. Bilmiyorlar ki devlet ve millet her şeyin farkında  ancak her şeyin zamanını beklemektedir. İş öyle bir hal aldı ki insanlar haksızlık karşısında susmakta ve rızıklarından korkar hale gelmektedirler.

               Unutmayalım ki; haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır.

               De ki: Rabbinizin size neleri haram kıldığını okuyayım: O`na hiçbir şeyi ortak koşmayın, ana babaya iyilik edin, fakirlik korkusuyla çocuklarınızı öldürmeyin, sizin de onların da rızkını biz veriyoruz. Kötülüklerin açığına da, gizlisine de yaklaşmayın. Haksız yere Allah`ın haram kıldığı cana kıymayın. Düşünesiniz diye Allah size bunları emretti.

               Bu toplum inanıyor ki yeni paralellere artık geçit yok. Ayrıca Cumhurbaşkanı`nın öngörmediği yapılanmalara da geçit verilmeyecektir. Kendini kurnaz zanneden cahillere ve tetikçilere duyurulur. Gerekirse tüm konular birinci yere ulaştırılacaktır.

http://www.memurlarinsesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..Memurlarınsesi-Memur haberleri -Kamunun haber sitesi.
haberyazilimi.com - http://www.memurlarinsesi.com/