Kudüs, birliktelik için en güzel sebeptir... | Memurlarınsesi-Memur haberleri-Kamunun haber sitesi.Memur, Öğretmen, KPSS, e-okul, eğitim, sendika, belediye, memur alım ilanları
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >>Kudüs, birliktelik için en güzel sebeptir... 08.12.2017 02:31

Kudüs, birliktelik için en güzel sebeptir...

Trump dünyaya balans ayarı çekmeye kalkıyor.ABD sarhoş şoför ün kullandığı araç gibi yalpalıyor,yıkılana kadar böyle gider.

Amerikan’ın bu küstahlığı inşallah hayra vesile olur,ümmet birliği sağlanır,Hilafet yeniden tesis edilir.ABD’nin bu küstahlığının sebebi bizim direnemeyecek durumda olduğumuzu düşünmesi değil parçalanmışlığımızı görmesidir. Kudüs, birliktelik için en güzel sebeptir.

ABD Zannediyorki yaptığım yanima kar  kalır.1.5 Milyar Müslümanın olduğu Dünya da

Güçlü bir İslam Ordusu kurumayıp,
Kudüse sahip çıkamıyor,
8.5 Milyonluk İsraile kafa tutamıyorsak

Müslümanlığımızı bir sorgulamamız lazım! Aklımızı başımıza alalım ve bu Kipa zihniyetinin eteğini başına geçirelim.

ABD İsrailin Başkentini Kudüs olarak tanımasının bir sonra ki adımı Mescidi Aksanın yıkılması olacaktır.Yıllardır olduğu gibi ya seyirci olacağız,yada artık yeter deyip dünya sahnesinde yerimizi alacağız.

Müslüman alemi safları sıklaştırmadıkça,ümmet birliğini tesis etmedikçe ve hilafeti getirmedikçe, Mescidi Aksanın yıkılışını da anca eylem yaparak tepki gösteririz !

Haydi İslam alemi zaman birlik zamanı,zaman dirlik zamanı,zaman ümmet birliği zamanı ,zaman hilafetin taçlandırılma zamanı.Müslüman aleminin bu başsızlığı son bulmalı Hilafet Artık gelmelidir.Nasılki lokomotif olmadan tren gidemez,dümen olmayan gemi menzile ulaşamaz,başsız insan yaşayamaz,yönünü bulamaz,Hilafet olmadan ümmet toparlanamaz,Cihana baş tutamaz.

Haydi aynı babanın evlatları uyanın,ümmet birliğini sağlayın,hilafeti tekrar getirin,birlik olun…

Kudüs İslamındır,Artık Türkiye eski Türkiye,Dünya eski Dünya değil.Mademki Dünyada söz sahibi aranıyor.Bu illaki İslam alemi olmalıdır.Bunun içinde hilafet makamı acilen tesis edilmelidir.

Ortadoğu halkları İslam uygarlığını yeniden canlandırmalıdır. Ümmet birliği olabilirlerse, dünya dengesizliği düzelecektir.Müslüman alemi kardeş kavgasına son vermelidir.

Yaşasın, Allahın yarattığı yeryüzündeki tüm inananların birlikteliği. Yaşasın Aynı babanın tüm evlatlarının kardeşliği.

Kudüs, birliktelik için en güzel sebeptir…

http://www.memurlarinsesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..Memurlarınsesi-Memur haberleri -Kamunun haber sitesi.
haberyazilimi.com - http://www.memurlarinsesi.com/