FETÖCÜ AVI | Memurlarınsesi-Memur haberleri-Kamunun haber sitesi.Memur, Öğretmen, KPSS, e-okul, eğitim, sendika, belediye, memur alım ilanları
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >>FETÖCÜ AVI 05.09.2016 23:12

FETÖCÜ AVI


15 Temmuz ihanetinden sonra OHAL kapsamında çıkartılan KHK ler ve yapılan uygulamalar sonucu, kamuda örgütlenen fetö’cülerin boyutları ortaya çıktıkça dilimiz damağımız kuruyor. İslamı tebliğe soyunan sahtekarların, milletimizin saf temiz çocuklarını kandırarak devletin her kademesine soktukları ortaya çıktı. Türkiye Cumhuriyeti Devletini resmen işgal etmişler. Tarihte de böyle büyük sızma ve hainleşme olduğunu sanmıyorum. Bu denli devlete sızan bir örğüt dünyanın hiç bir yerinde yoktur. Benim gibi saf insanların; ‘’Türkiye de derin devlet var, ak saçlılar var, devlete sahip çıkarlar’’ şeklinde ki düşünceside boşa çıkmıştır. Evet Devletimizde derin yapı oluşmuş, ancak bu milli bir yapı değil, hain bir yapı olmuştur. Paşalar, Valiler, Kaymakamlar, Müsteşarlar, Genel Müdürler, Hakimler, Savcılar, Müfettişler dahil, her kesimden devlete en üst düzeyde yerleşen bir hain yapı. Ekonomide ki büyük holdingler, eğitim kurumları, iş adamları herkes bu yapının içersinde. Açığa alınanlar, görevden ihraç edilenler, göz altında olanlar, tutuklananlar ütün bunlara baktıkça hainliğin büyüklüğü ortaya çıkıyor. Devlet neredeyse gitmiş. Sivri sinek mücadesi Fetöcü avı devam ediyor.

Buraya nasıl gelindiği konusuna inanıyorum ki; bu operasyonlar bittikten sonra kafa yorulacak ve bir daha olmaması için önlemler alınacak. Ancak bu konuyu merak edenlere bir kaç hatırlatma yapmak istiyorum. Büyük Atatürk ve arkadaşları Türkiye Cumhuriyeti Devletini Türk-İslam Sentezi üzerine kurmuşlardır. Atatürk döneminde Milli Devlet ilkesine özen gösterilmiş ve büyük mesafe alınmıştır. 1890 yıllardan itibaren coğrafyamıza gelerek toplum mühendisliğine soyunan Amerika ve diğer ülkelerin etkisinde kalmayan Büyük Önder Atatürk bu uzantılara ve hainlere fırsat vermemiş hepsinin kafasını ezmiştir. Atatürk’ten sonra Milli şef İnönü döneminde mühendislik faliyetleri başlamış, devlet bir kaç uygulma ile din düşmanı gibi gösterilerek, toplumda dinsiz devlet algılaması oluşturulmuştur. Daha sonra Menderes döneminde Türkiye’nin Natoya girmesi ile birlikte ülkemiz dışarıdan karıştırılmaya başlanmıştır. Rahmetli Menderes, durumu fark edip bunlara rets çekince ihtilal şartları oluşturularak idam edilmişitr. Arkasından 1971 Muhtırası, 1980 ihtilali ve 28 Şubat süreci de, sözlerine dinlemeyen siyasilere, askerler kullanılarak yapılan müdahalelerdir. Alparslan Türkeş 1960 ihtilalinde bu tehlikeyi görerek ülkücü hareketi de bu sebepten oluşturmuştur.

1952 Yılından itibaren planları atılan büyük orta doğu projesi için yapılan, toplum mühendsiliği çalışmalarının büyük bölümü Türkiye üzerinde yapılmıştır. Sayın Recep Tayyip Bey’de projeye inandırılarak eş başkan sıfatı ile bu çalışmalara dahil edilmiştir. Bütün bu mühendislik çalışmlarının arkasında ki destek, 1938-1950 döneminde, Atatürk’ten sonra ki dönemlerde, halk üzerinde oluşturulan dinsiz devlet algısı temel olmuştur. Dış ülke ajanları tarafından israrla kullanılarak sürekli gündemde tutulan bu algı operasyonu sayesinde, kendisini dindar olarak değerlendiren bir kısım insanlarımızı cemaat ortamlarına, bir kısım insanlarımızı da siyasi parti ortamlarına itmişlerdir. Yıllarca verilen mücadeleden sonra halk üzerinde Cumhuriyete karşı nefret psikolojisi oluşturulmuştur. Bu yapılırken sahte Atatürkçüler ortaya çıkmış ve halkımıza Atatürk’ü yanlış tanıtmışlardır. Sahte dinciler ortaya çıkmış Atatürk’e olmadık hakaretler edilerek dinsizlikle suçlamışlardır. Bu saçmalıklara toplumun büyük bir kesimi inandırılmıştır.

1980 İhtilali ile BOP un bütün temelleri iyice sağlama bağlanmıştır. Dikkat edilirse 1980 ihtilalinde bütün dernek ve vakıf malları kamulaştırılırken cemaatlere dokunulmamıştır. 1980 den sonra yükselen iki deger kendini göstermiştir. Birisi Hizmet cemaati diğeri PeKaKa dır. Birilerine devlet din düşmanı esasına dayanmış, birilerine devlet kürt düşmanlığı esasına dayandırlak kurdurulmuş projeleri bu güne kadar ki oynanan oyunların temelini oluşturmuştur. Bu güne kadar Atatürk diyemeyen Sayın Cumhurbaşkanı’nın Atatürk’ün birinci meclisi Cuma namazından sonra Kur’an Tilaveti ile dualarla açtırdığını geçen hafta söylemiştir. Burada kimseyi suçlamadan şunu söylemeye çalışıyorum. Oynanan oyun çok büyüktür. Milletimiz evlatları bu oyunlarla kandırılmıştır. Kendilerinin Mücahit olduğunu inandırılmışlardır. Yoksa milletimizden hain çıkmaz. Gelinen noktada devletten temizlenmeye çalışılan bu hainlerin siyasetten de temzilenmeleri gerekmektedir. Esasen temizlenmesi gereken öncelikle siyasettir. Bütün milletimin Kurban Bayramını Saygıyla tebrik ediyorum.
Ne Mutlu Türküm Diyene

http://www.memurlarinsesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..Memurlarınsesi-Memur haberleri -Kamunun haber sitesi.
haberyazilimi.com - http://www.memurlarinsesi.com/