YKS VE LGS İLE İLGİLİ ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR! | Memurlarınsesi-Memur haberleri-Kamunun haber sitesi.Memur, Öğretmen, KPSS, e-okul, eğitim, sendika, belediye, memur alım ilanları
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> YKS VE LGS İLE İLGİLİ ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR!21.05.2020 03:39

YKS VE LGS İLE İLGİLİ ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR!

YKS VE LGS İLE İLGİLİ ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR!


Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, YKS ve LGS ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.


Bu haber 5905 kez okundu.

Bakan Koca, biz bu konu ile ilgili bir rehber hazırlıyoruz. Bütün öğrencilerin maske ile sırasına oturması istenecek. İmtihan anında mesafe korunabilirse maskeyi çıkarabilecekler.

Bilim Kurulu, Sağlık Bakanlığı ve ÖSYMnin ortak görüşleri doğrultusunda Bakanlar Kuruluna sunulacak önergeler de son karar Bkanlar Kurulunun.

Koronavirüs nedeniyle ertelenen sınavlara hazırlanan öğrencilerin stresi git gide artarken, sınav için tartışılan önemli konuşarın başında gelen maske konusunda Sağlık Bakanı Koca önemli bir açıklama yaptı.

Bakan Kocanın açıklamasının ardından maske stresi yaşayan öğrenciler alınan bu karar doğrultusunda rahat bir nefes aldı.


Etiketler: memur -okul müdürleri -kamu -izin -mevzuat -para -eğitim -sondakika -flaşhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -mebhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -MEB -Şube Müdürlüğü - Atama - Esastan İptal Kararı

Diğer ÜNİVERSİTE-KPSS haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder
http://www.memurlarinsesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..Memurlarınsesi-Memur haberleri -Kamunun haber sitesi.
haberyazilimi.com - http://www.memurlarinsesi.com/