AÖF YAZ OKULU KAYIT TARİHİ NE ZAMAN? | Memurlarınsesi-Memur haberleri-Kamunun haber sitesi.Memur, Öğretmen, KPSS, e-okul, eğitim, sendika, belediye, memur alım ilanları
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> AÖF YAZ OKULU KAYIT TARİHİ NE ZAMAN?15.07.2020 21:31

AÖF YAZ OKULU KAYIT TARİHİ NE ZAMAN?

AÖF YAZ OKULU KAYIT TARİHİ NE ZAMAN?


AÖF yaz okulu kayıt tarihi ile ilgili araştırmalar hızlandı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi tarafından yapılan açıklamada yaz okulu kararının olmayacağı duyurulmuştu. Daha sonra konunun tekrar değerlendirildiği ve yaz okulunun açılacağı bildirildi. Peki AÖF yaz okulu kayıt tarihi ne zaman?


Bu haber 3435 kez okundu.

Anadolu Üniversitesi’nin yaz okuluyla ilgili kararı geçtiğimiz günlerde belli oldu. AÖF yaz okulu ile ilgili yapılacak yeni düzenleme Anadolu Üniversitesi’nin resmi adresi üzerinden duyuruldu. Yapılan duyuruya göre eylül ayında yapılacak olan yaz okulu pandemi şartlarının elvermesi hâlinde yüz yüze, aksi takdirde çevrimiçi olarak yapılacak.

Anadolu Üniversitesi’nden yapılan yazılı açıklamada, yaz okuluyla ilgili şu ifadeler kullanıldı;

Üniversitemiz Rektörü Prof.Dr. Fuat Erdal, öğrencilerimizden gelen yoğun talep üzerine, 2019-2020 eğitim-öğretim yılında, Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri’nde “Yaz Okulu” yerine “Üç Ders Sınavı” uygulanması yönünde alınan kararı yeniden değerlendirmek üzere, Üniversite Yönetim Kurulu’nu acil gündem ile toplantıya çağırmıştır.


Etiketler: memur haber -memur haberleri -memur -okul müdürleri -kamu -izin -mevzuat -para -eğitim -sondakika -flaşhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -mebhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -MEB -Şube Müdürlüğü - Atama - Esastan İptal Kararı

Diğer ÜNİVERSİTE-KPSS haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder
http://www.memurlarinsesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..Memurlarınsesi-Memur haberleri -Kamunun haber sitesi.
haberyazilimi.com - http://www.memurlarinsesi.com/