Yusuf Sabaz adaylığını açıkladı... | Memurlarınsesi-Memur haberleri-Kamunun haber sitesi.Memur, Öğretmen, KPSS, e-okul, eğitim, sendika, belediye, memur alım ilanları
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Yusuf Sabaz adaylığını açıkladı...24.09.2018 18:27

Yusuf Sabaz adaylığını açıkladı...

Yusuf Sabaz adaylığını açıkladı...


Eğitim-Bir-Sen İstanbul 5 Nolu Şubesindeki seçim çalışmaları başlayan resmi süreç ile heyecan ve hareket kazandı şube üyelerinin çoğunluğunun desteklediği Küçükçekmece ilçe Başkanı Yusuf Sabaz adaylığını açıkladı.


Bu haber 4742 kez okundu.

Adalet, Liyakat, ve vefa söylemiyle yola çıkarak değişim ve yenilik isteyen Eğitim- Bir-Sen İstanbul 5 Nolu şube üyelerinin  büyük çoğunluğunun  desteklediği camianın sevilen ismi ,Küçükçekmece ilçe Başkanı Yusuf Sabaz adaylığını açıkladı.Yusuf Sabaz’ın adaylığını açıklaması üyeler arasında büyük sevinçle karşılandı.

Eğitim Bir-Sen Küçükçekmece ilçe Başkanı Yusuf Sabaz yaptığı açıklamada;

Bugüne kadar sendikal hareketin içerisinde beraber yol yürüdüğümüz, kader birliği yaptığımız , yol yürüyecegimiz dava arkadaşlarımız ile yaptığımız istişareler ve değerlendirmeler neticesinde EĞİTİM-BİR-SEN İSTANBUL 5 NOLU ŞUBE Başkanlığı için adaylığımı ilan ediyorum.

Liyakat ve adalet ekseninde bir sendikacılık için , erdem, ahlak ve iyilik kavramlarıyla bezenmiş itibarı olan bir yönetim anlayışıyla yola çıkıp BEN VARIM diyor, BİZ DE VARIZ diyecek dostlardan destek bekliyorum.

ALLAH istikametten ayırmasın, ayaklarımızı hak dava üzerinde sabit kılsın” .dedi


Etiketler: para -zam -iemniyet -polis -mahkeme -adliye -haber -memur haber -kamuhaberi -güncel -haber -flaş haber -sendika -Sosyal Güvenlik Kurumu - SSK - Bağkur - kamu -Sigorta - Sorgulama - Emekli Sandığı -memur -eğitim -işçi -okul -mevzuat -kanun -mahkeme -

Diğer SENDİKA haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder
http://www.memurlarinsesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..Memurlarınsesi-Memur haberleri -Kamunun haber sitesi.
haberyazilimi.com - http://www.memurlarinsesi.com/