SENDİKAL TAASSUP SİZİ BU KADAR MI KÖRELTMİŞ! | Memurlarınsesi-Memur haberleri-Kamunun haber sitesi.Memur, Öğretmen, KPSS, e-okul, eğitim, sendika, belediye, memur alım ilanları
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> SENDİKAL TAASSUP SİZİ BU KADAR MI KÖRELTMİŞ!27.08.2020 11:52

SENDİKAL TAASSUP SİZİ BU KADAR MI KÖRELTMİŞ!

SENDİKAL TAASSUP SİZİ BU KADAR MI KÖRELTMİŞ!


Kamu Sen İstanbul İl Başkanı Remzi Özmen sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada,EBS’ye yüklendi.


Bu haber 16190 kez okundu.

2014 yılından bugüne kamuda yapmadıkları haksızlık, hukuksuzluk, yandaşlık ve adaletsizlikleri kalmayan, değerleri yok sayıp çıkarları putlaştıran ve o çıkarları adeta din gibi kutsayıp önünde tazim ile eğilenler doymadı ve doymayacak.

39 İlçenin bütün ilçe müdürleri, proje okullarının %90’nı, Şube müdürlerinin %90 ‘nı, Okul müdürlerinin % 80’ni, Bakanlık bürokratlarının %95’i kendi sendikalarında olmasına rağmen utanmadan Bakan Bey’in takdiri ile daire başkanı olan liyakat sahibi bir arkadaşı dillerine dolayarak ve Türk Eğitim Sen’i kast ederek öğretmenlikten istifa eden birini daire başkanı yaptırdılar diye yazmış.


İşte şirretlik böyle bir şey, utanmamak böyle bir şey, yüzsüzlük böyle bir şey!. Tek kelimeyle yazıklar olsun. Bu kadar mı gözünüz dönmüş, milliyetçilik düşmanlığı bu kadar mı ruhunuza işlemiş, sendikal taassup sizi bu kadar mı köreltmiş, Çok yazık!..

 

Remzi Özmen

Kamu Sen İstanbul İl Başkanı


Etiketler: memur haber -memur haberleri -memur -okul müdürleri -kamu -izin -mevzuat -para -eğitim -sondakika -flaşhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -mebhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -MEB -Şube Müdürlüğü - Atama - Esastan İptal Kararı

Diğer SENDİKA haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder
http://www.memurlarinsesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..Memurlarınsesi-Memur haberleri -Kamunun haber sitesi.
haberyazilimi.com - http://www.memurlarinsesi.com/