İLKSAN'dan Eğitim-Bir-Sen'e Ziyaret... | Memurlarınsesi-Memur haberleri-Kamunun haber sitesi.Memur, Öğretmen, KPSS, e-okul, eğitim, sendika, belediye, memur alım ilanları
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> İLKSAN'dan Eğitim-Bir-Sen'e Ziyaret...07.08.2019 19:09

İLKSAN'dan Eğitim-Bir-Sen'e Ziyaret...

İLKSAN'dan Eğitim-Bir-Sen'e Ziyaret...


İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı (İLKSAN) Yönetim Kurulu Başkanı Tuncer Yılmaz, Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın’ı ziyaret etti.


Bu haber 131 kez okundu.

Eğitim-Bir-Sen Genel Sekreteri Latif Selvi, Genel Başkan yardımcıları Ramazan Çakırcı, Mithat Sevin, Şükrü Kolukısa, Hasan Yalçın Yayla ve Atilla Olçum’un da hazır bulunduğu ziyarette, Tuncer Yılmaz, Ali Yalçın ve yönetimine görevlerinde başarılar diledi

Yılmaz, İLKSAN olarak yaptıkları çalışmalar, yürüttükleri projeler ve gelecek planlamaları hakkında bilgi paylaşımında bulundu.  

Genel Başkan Ali Yalçın, ‘hayırlı olsun’ ziyaretinden dolayı Yılmaz’a teşekkür etti.

Üyelerinin beklentileri dolayısıyla İLKSAN’ın yaptığı çalışmaları takip ettiklerini ifade eden Yalçın, “Birçok üyesinin de üyemiz olduğu Sandık’ın yaptığı çalışmaları takip ediyoruz.

Üyelerimizin haklarını savunmaya, sorunlarının çözüme kavuşturulması için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” dedi. 


Diğer SENDİKA haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder
http://www.memurlarinsesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..Memurlarınsesi-Memur haberleri -Kamunun haber sitesi.
haberyazilimi.com - http://www.memurlarinsesi.com/