Eğitim Bir Sen Küçükçekmece ilçe Başkanlığı seçimleri yapıldı… | Memurlarınsesi-Memur haberleri-Kamunun haber sitesi.Memur, Öğretmen, KPSS, e-okul, eğitim, sendika, belediye, memur alım ilanları
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Eğitim Bir Sen Küçükçekmece ilçe Başkanlığı seçimleri yapıldı…07.10.2018 13:35

Eğitim Bir Sen Küçükçekmece ilçe Başkanlığı seçimleri yapıldı…

Eğitim Bir Sen Küçükçekmece ilçe Başkanlığı seçimleri yapıldı…


EĞİTİMCİLER Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) Küçükçekmece ilçe Başkanlığı Seçimleri ilçe delegelerinin büyük çoğunluğunun katılımla yapıldı.


Bu haber 3871 kez okundu.

EĞİTİMCİLER Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) Küçükçekmece ilçe Başkanlığı Seçimleri ilçe delegelerinin büyük çoğunluğunun katılımla yapıldı.


Eğitim- Bir- Sen ilçe Başkanlığı Seçimleri Şehit Fethi Sekin  Öğretmenevi Konferans Salonu’nda yapıldı. Mevcut ilçe başkanı Yusuf Sabaz’ın tek aday olduğu seçimler demokrasi havasında gerçekleşirken Yusuf Sabaz yaptığı konuşmada Liyakat ve adalet ekseninde bir sendikacılık için , erdem, ahlak ve iyilik kavramlarıyla bezenmiş itibarı olan bir yönetim anlayışıyla yola çıktıklarını,Birlik ,Demokrasi,Adelet ve Sendikal hakların savunucusu olacaklarını belirtti.

Ayrıca seçime katılım beklenin çok üzerinde olması daha önce Eğitim-Bir-Sen İstanbul 5 Nolu Şube başkanlığı için adaylığını açıklayan Sabaz’ın şube seçimlerini kazanmasının göstergesi olarak değerlendirildi.

Adalet, Liyakat, ve vefa söylemiyle yola çıkarak değişim ve yenilik isteyen Eğitim- Bir-Sen İstanbul 5 Nolu şube üyelerinin büyük çoğunluğunun desteklediği Sabaz’ın Adaylığını açıklamasından sonra  6 ilçenin başkan ve yöneticileri destek açıklaması yapmıştı.Etiketler: memur haber -memur haberleri -memur -okul müdürleri -kamu -izin -mevzuat -para -eğitim -sondakika -flaşhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -mebhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -MEB -Şube Müdürlüğü - Atama - Esastan İptal Kararı

Diğer SENDİKA haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder
http://www.memurlarinsesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..Memurlarınsesi-Memur haberleri -Kamunun haber sitesi.
haberyazilimi.com - http://www.memurlarinsesi.com/