Bir Bilenle Bilge Nesil Buluşması... | Memurlarınsesi-Memur haberleri-Kamunun haber sitesi.Memur, Öğretmen, KPSS, e-okul, eğitim, sendika, belediye, memur alım ilanları
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Bir Bilenle Bilge Nesil Buluşması...14.05.2019 01:14

Bir Bilenle Bilge Nesil Buluşması...

Bir Bilenle Bilge Nesil Buluşması...


İstanbul Genç Memur sen İl temsilciliği ile Eğitim Bir Sen 5 Nolu şube ortak düzenlediği “Bir Bilenle Bilge Nesil Buluşması” ödül töreni gerçekleşti.


Bu haber 2273 kez okundu. Yusuf Sabaz'ın şube başkanlığına gelmesinin ardından çalışmaların hız kazandığı Eğitim Bir Sen 5 Nolu şube yeni bir projeye daha imza attı. İstanbul Genç Memur sen İl temsilciliği ile Eğitim Bir Sen 5 Nolu şube ortak düzenlediği “Bir Bilenle Bilge Nesil Buluşması” ödül töreni  Küçükçekmece Şehit Fethi Sekin Öğretmenevinde düzenlenen iftar programıyla  gerçekleşti.
Esenyurt’tan  yarışmaya katılan Abdulkadir Aksu And. Lis. Güzelyurt And.İHL. Recep Tayyip Erdoğan And. İHL ve Mimar Sinan And.İHL.öğrencileri 3 kategoride 3 birincilik ve 2 üçüncülük ile geceye damda vurdular.


Dereceye giren öğrencilere ödüllerin verildiği törene ,Eğitim Bir Sen Genel Sekreteri  Latif SELVİ,Eğitim Bir Sen 5 Nolu şube balkanı Yusuf Sabaz  ,Memur sen Eğitim Bir sen kadın kolları komisyon başkanı Sıdıka AYDIN,Eğitim Bir Sen şube başkanları,5 Nolu şubeye bağlı ilçe başkanları ile projeye destek olan iş adamı Beşir ZENGİN ve eğitimciler katıldı.


Etiketler: haber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -akpolitika -dünya - işsiz - işsizlik maaşı - işsiz zam - maaş zammı - işkur

Diğer SENDİKA haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder
http://www.memurlarinsesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..Memurlarınsesi-Memur haberleri -Kamunun haber sitesi.
haberyazilimi.com - http://www.memurlarinsesi.com/