Bakırköy Ataköy Atatürk ortaokulu  projelerle  konuşulmaya devam ediyor... | Memurlarınsesi-Memur haberleri-Kamunun haber sitesi.Memur, Öğretmen, KPSS, e-okul, eğitim, sendika, belediye, memur alım ilanları
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Bakırköy Ataköy Atatürk ortaokulu projelerle konuşulmaya devam ediyor...01.04.2019 01:46

Bakırköy Ataköy Atatürk ortaokulu projelerle konuşulmaya devam ediyor...

Bakırköy Ataköy Atatürk ortaokulu  projelerle  konuşulmaya devam ediyor...


Bölgenin seçkin okullarından Bakırköy Ataköy Atatürk ortaokulun idareci ve öğretmenlerin gayretleri ile hayata geçen projelerle konuşulmaya devam ediyor.


Bu haber 7907 kez okundu.

Bölgenin seçkin okullarından biri olan  Bakırköy Ataköy Atatürk ortaokulun idareci ve öğretmenlerin gayretleri ile hayata geçen projelerle  konuşulmaya devam ediyor.

Geleneksel hale gelen Eğitim öğretim yılının ilk günü öğrencileriyle kahvaltı vererek başlayan okul,veliler ile öğretmenlerin iletişim halinde olmalarına da büyük önem veriyor.

 Eğitim öğretim yılının ilkinci günü ise öğrencileriyle parklarda kitap okuyan okul idareci ve öğretmenleri öğrencilere doğa sevgisini aşılayarak çevreci bir okul olduğunu da kantlamış oluyor.


Eğitim öğretim yılının üçüncü günü öğrencilere hayvan barınakları gezdirilerek çocuklarda hayvan sevgisinin pekişmesini,amaçlayan okul idaresi .Ayrıca büyüklere saygının önemini veli ve öğrenci temsilcileri ile birlikte ilçe de bulunan kanaat önderini ziyaret uygulamasıyla yapıyor.

Bilim olimpiyatlarında birden fazla öğrenciyle temsil edilen Bakırköy Ataköy Atatürk ortaokulu drama,müzik,resim robotik kodlama çalışmalarıyla da dikkat çekmekte.

İlçe genelinde yapılan spor müsabakalarında bir çok kupa kazanan okul idaresinin breysel yeteneklere yönelik çalışmaların neticesi olduğu belirtiliyor.Etiketler: memur -okul müdürleri -kamu -izin -mevzuat -para -eğitim -sondakika -flaşhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -mebhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -MEB -Şube Müdürlüğü - Atama - Esastan İptal Kararı

Diğer SAĞLIK haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder
http://www.memurlarinsesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..Memurlarınsesi-Memur haberleri -Kamunun haber sitesi.
haberyazilimi.com - http://www.memurlarinsesi.com/