Adalet Bakanlığı 14 Bin 504 Kamu Personeli Alımı Yapıyor... | Memurlarınsesi-Memur haberleri-Kamunun haber sitesi.Memur, Öğretmen, KPSS, e-okul, eğitim, sendika, belediye, memur alım ilanları
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> Adalet Bakanlığı 14 Bin 504 Kamu Personeli Alımı Yapıyor...19.05.2018 01:43

Adalet Bakanlığı 14 Bin 504 Kamu Personeli Alımı Yapıyor...

Adalet Bakanlığı 14 Bin 504 Kamu Personeli Alımı Yapıyor...


Türkiye Adalet Bakanlığından ve Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünden beklenen ilanlar geldi. Yayınlanan ilanlara göre toplam 14 bin 504 kamu personeli alımı yapılıyor. Alım yapılan kadrolar , başvuru şartları ve tüm detaylar haberimizde...


Bu haber 232 kez okundu.

Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS)'ye giren adaylar tarafından çok uzun süredir yayınlanması beklenen Adalet Bakanlığı personel alım ilanları nihayet yayınlandı.

Adalet Bakanlığı ve Ceza Tevkifevleri Genel Müdürlüğüne çeşitli branşlarda toplam 14 Bin 504 personel alımı yapılıyor. Başvurular 21 Mayısta başlayacak. Yayımlanan bu ilanların detayları ise şöyle:

5 BİN 693 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI

Adalet Bakanlığı tarafından ilk olarak 200 kişilik sözleşmeli personel alım ilanı yayımlandı. Bu ilanda merkez teşkilatı için 10 avukat (tam zamanlı), 20 diğer teknik hizmet personeli (istatistikçi), 30 destek personeli (şoför), 40 destek personeli (hizmetli) taşra teşkilatı için aile, çocuk ve çocuk ağır ceza mahkemelerinde çalıştırılmak üzere 50 psikolog ve 50 sosyal çalışmacı alımı yapılacağı ifade edildi.

Ardından 5 bin 493 sözleşmeli personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilanda KPSS'den en az 70 puan almış olmak şartı ile 4771 sözleşmeli zabıt kâtibi , 527 sözleşmeli mübaşir, 27 sözleşmeli şoför , 99 sözleşmeli teknisyen ve 69 sözleşmeli aşçı alımı yapılacağı ifade edildi.

CTE 7 BİN 467 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI

Son olarak Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından 7 bin 467 sözleşmeli personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilanda 6.681 infaz ve koruma memuru, 49 büro personeli (ceza infaz kurumu katibi), 223 diğer sağlık personeli (sağlık memuru), 185 teknisyen, 266 destek personeli (şoför), 42 destek personeli (aşçı), 21 destek personeli (kaloriferci) olmak üzere toplam 7 bin 467 sözleşmeli personel alımı yapılacağı ifade edildi.

Söz konusu ilanlara başvurular 21 Mayıs 2018 tarihi itibari ile başlayacaktır. Ayrıca adaylar ilanlara başvurularını 11 Haziran 2018 tarihine kadar gerçekleştireceklerdir. İlanların genel şartları ve başvuru detayları için genel şartlara tıklamanız gerekmektedir. 


Etiketler: memur haber -memur haberleri -memur -okul müdürleri -kamu -izin -mevzuat -para -eğitim -sondakika -flaşhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -mebhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -MEB -Şube Müdürlüğü - Atama - Esastan İptal Kararı

Diğer MEMUR haberleri
Tüm Kategoriler

Polis Memuru ve Komiser Yardımcılarının güncel maaşları...

Polis Memuru ve Komiser Yardımcılarının güncel maaşları...
  • Polis Memuru ve Komiser Yardımcılarının güncel maaşları...
  •  Sendika izni kullanabilen kamu görevlileri...
  • Öğretim görevlisi ne kadar ek ders ücreti alabiliyor?
  • PKK ile bağlantılı adayların listesi ortaya çıktı...
  • Emeklilere ödenen bayram ikramiyesinde artış...
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder
http://www.memurlarinsesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..Memurlarınsesi-Memur haberleri -Kamunun haber sitesi.
haberyazilimi.com - http://www.memurlarinsesi.com/