MEMURLARIN EK GÖSTERGELERİ FARKLI OLABİLİYOR | Memurlarınsesi-Memur haberleri-Kamunun haber sitesi.Memur, Öğretmen, KPSS, e-okul, eğitim, sendika, belediye, memur alım ilanları
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> MEMURLARIN EK GÖSTERGELERİ FARKLI OLABİLİYOR15.11.2020 00:33

MEMURLARIN EK GÖSTERGELERİ FARKLI OLABİLİYOR

 MEMURLARIN EK GÖSTERGELERİ FARKLI OLABİLİYOR


GİH Sınıfına dahil kadrolarda görev yapan Şube Müdürleri/Müdürlerin ek göstergelerin aynı olmaması, aylık/kadro seviyeleri ve hizmet zamanı aynı olsa da aynı derece aldıkları maaş miktarı da aynı olmaması anlamına geliyor.


Bu haber 16417 kez okundu.

Meslekleriyle alakalı hizmet sınıflarına (TH, SH, MİAH, DH, EÖH, EH ya da AH) ait kadrolarda görev yaparken, kurumların ya da başka kurumlarda GİH Sınıfı kapsamında ilk dört dereceli Şube Müdürü/Müdür kadrolarına atananlar hakkında, (atandıkları kadro derecesi için geçerli olan ek göstergeden düşük olmamak şartıyla) meslekleriyle alakalı kadrolarda kazanılmış hak aylıkları itibariyle alabilecekleri ek göstergeler uygulanmakta.

Bu uygulama, örneğin 1.derece Şube Müdürü/Müdür kadrosunda 2200 ek gösterge uygulanması gereken personelden bazıları hakkında 3000 ya da 3600 ek gösterge uygulanması neticesi doğurmaktadır.

Şube Müdürü / Müdür kadrosunda olanların ek göstergesi

Genel İdare Hizmetleri Sınıfında 1.derece Şube Müdürü kadrosunda görev yapanlar hakkında, eğitim durumları ve kariyerleri itibariyle uygulanan ek göstergelerin ne kadar olduğu aşağıdaki tabloda gösterildi.


Etiketler: memur haber -memur haberleri -memur -okul müdürleri -kamu -izin -mevzuat -para -eğitim -sondakika -flaşhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -mebhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -MEB -Şube Müdürlüğü - Atama - Esastan İptal Kararı

Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder
http://www.memurlarinsesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..Memurlarınsesi-Memur haberleri -Kamunun haber sitesi.
haberyazilimi.com - http://www.memurlarinsesi.com/