ŞAHİT OLDUĞU YOLSUZLUKLARI İHBAR ETTİ! | Memurlarınsesi-Memur haberleri-Kamunun haber sitesi.Memur, Öğretmen, KPSS, e-okul, eğitim, sendika, belediye, memur alım ilanları
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> ŞAHİT OLDUĞU YOLSUZLUKLARI İHBAR ETTİ!26.06.2020 01:47

ŞAHİT OLDUĞU YOLSUZLUKLARI İHBAR ETTİ!

ŞAHİT OLDUĞU YOLSUZLUKLARI İHBAR ETTİ!


Ankara’nın Bala İlçesi’nde Milli Eğitim Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni (VHKİ) olarak görev yapan Gökhan Yağmur, şahit olduğu yolsuzlukları resmi ihbara dönüştürdü.


Bu haber 1366 kez okundu.

Ankara’nın Bala İlçesi’nde Milli Eğitim Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni (VHKİ) olarak görev yapan Gökhan Yağmur, şahit olduğu yolsuzlukları resmi ihbara dönüştürdü.

İhalelerden sorumlu olan ve Belediye Başkanlığı ile AK Parti ilçe teşkilatı yöneticilerinin isimlerini açıklayan bürokrat, “Ortak olalım payını verelim' dediler karşı çıktım'' dedi.

Sözcü gazetesinden Veli Toprak'ın haberine göre Yağmur, ‘'Başına gelecekleri görürsün'' diyerek tehdit edildiğini de öne sürdü. Yağmur, Milli Eğitim Müdürlüğü'ne gönderdiği ihbar mektubunda ‘'Bala Belediyesi'nde Özel Kalem Müdürü Z.A arayarak İ.Y'yi göndereceğini söyledi.

Bu kişi gelerek belediye olarak şirket kurduklarını, ihaleleri istediğini söyledi'' dedi ve şöyle devam etti: ‘'AK Parti İlçe Başkanı M.T devreye girdi. Kibarca kendisini yolcu ederek gönderdim. Yapılan ortaklık tekliflerini kabul etmeyince görevden alınmam için talimat verildi. Şahsım takip ettirilerek kameraya çekilmeye başlandım. Kaymakam baskı yapmaya başlayınca görev yeri değişikliği dilekçemi idareye verdim. Beni tehdit ettiler. İtibarım, şerefim ayaklar altına alınmıştır. AK Parti'nin adının böyle konuşulması ilçede ekibe olan güvenin kalmamasına sağlamıştır. Bu tezgahların ortaya çıkacağı kanaatindeyim.”


Etiketler: memur haber -memur haberleri -memur -okul müdürleri -kamu -izin -mevzuat -para -eğitim -sondakika -flaşhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -mebhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -MEB -Şube Müdürlüğü - Atama - Esastan İptal Kararı

Diğer KAMU haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder
http://www.memurlarinsesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..Memurlarınsesi-Memur haberleri -Kamunun haber sitesi.
haberyazilimi.com - http://www.memurlarinsesi.com/