İŞKUR’dan sınavsız büro memuru alımı... | Memurlarınsesi-Memur haberleri-Kamunun haber sitesi.Memur, Öğretmen, KPSS, e-okul, eğitim, sendika, belediye, memur alım ilanları
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> İŞKUR’dan sınavsız büro memuru alımı...08.02.2019 19:19

İŞKUR’dan sınavsız büro memuru alımı...

İŞKUR’dan sınavsız büro memuru alımı...


İŞKUR üzerinden özel sektör ve kamu kurumlarında istihdam edilmek üzere, en az ortaöğretim (lise) mezunu sınavsız büro memuru alımı yapılıyor.


Bu haber 427 kez okundu.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden kamu ve özel sektör bünyesine çok sayıda büro memuru alımları yapılıyor. Başvuru yapacak adaylardan aranan bazı şartlar yer almaktadır. Bu şartlar arasında en az ortaöğretim (lise) mezunu olmak ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak şartları başvuru yapabilmek için yeterlidir. Sınavsız büro memuru alımları İŞKUR üzerinden yapılacak olup tüm merak edilenleri sizlerle paylaşıyoruz.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER

İŞKUR tarafından alımları yapılacak olan büro memuru ilanına başvuru yapacak adayların aşağıdaki şartları taşımaları gerekmektedir.

– Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

– Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmış olmak.

– Kurumların belirlediği özel şartlara sahip olmak,

– Sağlık probleminin olmaması,

– En az lise mezunu olmak, ( önlisans lisans mezunları için ilanlar da yer almaktadır)

– İlanların özel başvuru şartlarında yer alan yaş aralığında olmak,

– Office programlarına hakim olmak,

– Güler yüzlü olmak.

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

İŞKUR tarafından yayımlanan büro memuru iş ilanlarına başvuru yapmak İŞKUR’un üye profiline online olarak kayıt yaptırması gerekmektedir. Sonrasında başvuru yapmak için BURAYAtıklayarak size uygun il ve ilçelerdeki ilanları görebilir ve başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Etiketler: memur haber -memur haberleri -memur -okul müdürleri -kamu -izin -mevzuat -para -eğitim -sondakika -flaşhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -mebhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -MEB -Şube Müdürlüğü - Atama - Esastan İptal Kararı

Diğer KAMU haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder
http://www.memurlarinsesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..Memurlarınsesi-Memur haberleri -Kamunun haber sitesi.
haberyazilimi.com - http://www.memurlarinsesi.com/