143 hakim ve savcının görev yeri değişti... | Memurlarınsesi-Memur haberleri-Kamunun haber sitesi.Memur, Öğretmen, KPSS, e-okul, eğitim, sendika, belediye, memur alım ilanları
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> 143 hakim ve savcının görev yeri değişti...13.11.2018 22:09

143 hakim ve savcının görev yeri değişti...

143 hakim ve savcının görev yeri değişti...


Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) Birinci Dairesince hazırlanan kararnameyle 143 hakim ve savcının görev yeri değişti. Ankara Cumhuriyet Başsavcı Vekili Burhan Tezcan, Ankara Bölge Adliye Mahkemesi üyeliğine atandı.


Bu haber 241 kez okundu. Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) Birinci Dairesince hazırlanan kararnameyle 143 hakim ve savcının görev yeri değişti. Ankara Cumhuriyet Başsavcı Vekili Burhan Tezcan, Ankara Bölge Adliye Mahkemesi üyeliğine atandı.

HSK Birinci Dairesi, 1755 Sayılı Adli Yargı Kararnamesi yayımladı. Kararname ile 143 hakim ve savcının görev yeri değişti. Ankara Adliyesinde çok sayıda hakim ve savcının görev yeri değişirken, görev yeri değişen iki isim dikkat çekti. FETÖ soruşturmalarının sivil ayağını yürüten Ankara Cumhuriyet Başsavcı Vekili Burhan Tezcan, Ankara Bölge Adliye Mahkemesi üyeliğine atandı. Polis Akademisi sorularının çalınmasıyla ilgili dava ile FETÖ üyeliğinden yargılanan komedyen Atalay Demirci'nin yargılandığı davaya bakan Ankara 19. Ağır Ceza Mahkemesi ikinci heyetin Başkanı Cem Boztaş oldu ise Antalya Hakimliğine atandı.
Etiketler: memur haber -memur haberleri -memur -okul müdürleri -kamu -izin -mevzuat -para -eğitim -sondakika -flaşhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -mebhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -MEB -Şube Müdürlüğü - Atama - Esastan İptal Kararı

Diğer KAMU haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder
http://www.memurlarinsesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..Memurlarınsesi-Memur haberleri -Kamunun haber sitesi.
haberyazilimi.com - http://www.memurlarinsesi.com/