Bakanlıklara üst düzey atamalar yapıldı... | Memurlarınsesi-Memur haberleri-Kamunun haber sitesi.Memur, Öğretmen, KPSS, e-okul, eğitim, sendika, belediye, memur alım ilanları
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> Bakanlıklara üst düzey atamalar yapıldı...12.09.2018 18:34

Bakanlıklara üst düzey atamalar yapıldı...

 Bakanlıklara üst düzey atamalar yapıldı...


Çeşitli bakanlıklara üst düzey atamalar yapıldı. Atama Kararları bugünkü resmi gazetede yayımlandı.


Bu haber 1377 kez okundu.

Türkiye Varlık Fonu Yönetimi Anonim Şirketi Yönetim Kurulunun Listede Belirtilen Başkan Vekili ve Üyelerden Oluşmasına ve Genel Müdürlüğe Zafer SÖNMEZ’in Atanması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 2018/163), Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanlığına, Dr. Ali Taha KOÇ’un Atanması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 2018/164), Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığına, Mehmet GÜLLÜOĞLU’nun Atanması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 2018/165), Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Başkanlığına Açık Bulunan İş Müfettişliklerine Yapılan Atamalar Hakkında Karar (Karar Sayısı: 2018/166) 12 Eylül 2018 Tarihli ve 30533 Sayılı Resmî Gazete'de yayınlandı.


Türkiye Varlık Fonu Yönetimi Anonim Şirketi Yönetim Kurulunun başkan vekili ve üyelerden oluşmasına ve Genel Müdürlüğe Zafer Sönmez'in atanmasına, 19 Ağustos 2016 tarihli ve 6741 sayılı Türkiye Varlık Fonu Yönetimi Anonim Şirketinin Kurulması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanunun 2'nci maddesi ile 3 Sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3'üncü maddeleri gereğince karar verilmiştir.

Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanlığına 3 Sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3'üncü maddeleri gereğince Dr. Ali Taha Koç atanmıştır.

Afet ve Acil Durum Yönetii Başkanlığına 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3'üncü maddeleri gereğince Mehmet Güllüoğlu atanmıştır.


Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığında açık bulunan İş Müfettişliklerine yapılan yeterlik sınavında başarı gösteren İş Müfettiş Yardımcıları Duygu Arslan, Serdar Akyol, Gözde Begüm Akyol, Harun Serdar Akyel, Mustafa Karakaya ve Tuğçe Karakaya 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3'üncü maddeleri gereğince atanmıştır.


Etiketler: memur haber -memur haberleri -memur -okul müdürleri -kamu -izin -mevzuat -para -eğitim -sondakika -flaşhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -mebhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -MEB -Şube Müdürlüğü - Atama - Esastan İptal Kararı

Diğer KAMU haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder
http://www.memurlarinsesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..Memurlarınsesi-Memur haberleri -Kamunun haber sitesi.
haberyazilimi.com - http://www.memurlarinsesi.com/