Pide fiyatları belli oldu... | Memurlarınsesi-Memur haberleri-Kamunun haber sitesi.Memur, Öğretmen, KPSS, e-okul, eğitim, sendika, belediye, memur alım ilanları
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> Pide fiyatları belli oldu...14.05.2018 17:37

Pide fiyatları belli oldu...

Pide fiyatları belli oldu...


Milyonlarca kişinin heyecanla beklediği on bir ayın sultanı Ramazan için artık son 1 gün. Merakla beklenen pide fiyatları belli oldu.


Bu haber 157 kez okundu. İstanbul'da 350 gramlık Ramazan pidesi 2,5 liradan, Ankara'da ise 275gramlık Ramazan pidesi 2 liradan satılacak. Türkiye Fırıncılar Odasının rakamlarına göre geçtiğimiz yıl 1 kilogram Ramazan pidesinin fiyatı 6 lira 66 kuruştu. Bu yıl da belirlenen rakam 7 lira 20 kuruş. Pide fiyatları Türkiye genelinde bu azami rakamlara göre belirlenecek.


Ancak pidenizi susamlı istiyorsanız fiyat farkı oluşuyor.Buna bir de yumurta eklenince 350 gramlık pide fiyatı 3 liraya çıkıyor. Bereketli sofraların vazgeçilmezi sıcacık pideleri yemek isteyenler bu yıl da fırınlara koşacak.
Etiketler: memur haber -memur haberleri -memur -okul müdürleri -kamu -izin -mevzuat -para -eğitim -sondakika -flaşhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -mebhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -MEB -Şube Müdürlüğü - Atama - Esastan İptal Kararı

Diğer GÜNDEM haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder
http://www.memurlarinsesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..Memurlarınsesi-Memur haberleri -Kamunun haber sitesi.
haberyazilimi.com - http://www.memurlarinsesi.com/