Kara propaganda hız kesmiyor! | Memurlarınsesi-Memur haberleri-Kamunun haber sitesi.Memur, Öğretmen, KPSS, e-okul, eğitim, sendika, belediye, memur alım ilanları
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Kara propaganda hız kesmiyor!13.06.2018 02:15

Kara propaganda hız kesmiyor!

Kara propaganda hız kesmiyor!


Sosyal medyada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkındaki kara propaganda hız kesmeden devam ediyor.


Bu haber 320 kez okundu.

Bunun son örneği ise Erdoğan'ın partisinin mahalli temsilcileriyle yaptığı toplantıda sarf ettiği sözler üzerinden gerçekleştiriliyor. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen toplantıda Cumhurbaşkanı Erdoğan, partililere HDP'ye oy vermesi muhtemel vatandaşların ikna edilmesi için özel çaba sarf edilmesini belirtiyor.

FETÖ'CÜ HESAPLAR DEVREYE GİRDİ
Ancak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bu konuşması özellikle sosyal medyada ve FETÖ'cü hesaplar tarafından sanki illegal bir istekte bulunuyormuş gibi yansıtlılarak kara propaganda malzemesi haline getiriliyor.

PKK'LILAR OY İSTERKEN SORUN YOK
Kara propaganda yapan çevreler, kanlı terör örgütünün yöneticisi konumundaki hainlerin HDP'ye oy istemesine ise ses çıkarmıyor.

Geçtiğimiz günlerde eli kanlı terörist Karayılan ve Demirtaş'ın PKK'lı ağabeyi vatandaşlardan HDP'ye oy istemişlerdi.


Etiketler: memur haber -memur haberleri -memur -okul müdürleri -kamu -izin -mevzuat -para -eğitim -sondakika -flaşhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -mebhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -MEB -Şube Müdürlüğü - Atama - Esastan İptal Kararı

Diğer GÜNDEM haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder
http://www.memurlarinsesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..Memurlarınsesi-Memur haberleri -Kamunun haber sitesi.
haberyazilimi.com - http://www.memurlarinsesi.com/