Kandil operasyonunun detayları... | Memurlarınsesi-Memur haberleri-Kamunun haber sitesi.Memur, Öğretmen, KPSS, e-okul, eğitim, sendika, belediye, memur alım ilanları
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> Kandil operasyonunun detayları...22.06.2018 01:59

Kandil operasyonunun detayları...

Kandil operasyonunun detayları...


Mete Yarar, Karar Gazetesi'ndeki köşesinde Kandil operasyonunun detaylarını ve bilinmeyenlerini yazdı.


Bu haber 165 kez okundu.

buna benzer bir destek sayesinde olmuştu. Bölgedeki sözde örgüt liderlerinin getirilmesi ve saha istihbaratı bu destekle daha kolay hale gelecektir. Örgüt bunun farkında olduğu için bölgede cep telefonlarını toplatırken aynı anda kontrol noktalarının sayısını artırmaya başladı.

Fakat onların anlamadığı güvenlik güçlerinin geldiği teknolojik gelişmeler bu desteği olmaz ve olmazdandan çoktan çıkarmıştır.

Yer tespiti için MİT in ve TSK nın onlarca farklı teknolojik enstrümanı mevcuttur. Tespitin ötesinde yok etmek içinde artık menzil kısıtlaması yoktur.

TSK ve MİT in operasyonel kabiliyeti Kandil’i ötesine geçeli çok uzun bir zaman oldu. Şimdi Kandil’i konuşmamızın sebebi de bu elde edilen kabiliyetler sayesinde oldu.

Önümüzdeki dönemde hemen Kandil’e bir bayrak dikmeyi bekleyenlere bir Üzücü birde sevindirici haberim olacak.

Kandil’e giden yol için zaman vermek için henüz erken ama “Bul ve Yok et” ve “Bul ve Getir “ için ise hergün değişik bir haber ile karşılaşabiliriz.

Türkiye askeri gücünü dış politikanın önünü açacak şekilde doğru ve gerekli yerlerde kullanmaya devam ediyor. Bu bence Kandil’e planlanan operasyondan daha büyük bir başarıdır. PKK yı ve bütün vekalet örgütleri de ortadan kaldıracak asıl güçte bu olacaktır.

Türkiye dış politikada uluslararası bir güç merkezi haline geldikçe vekalet savaşlarının hedefinden kurtulacaktır.


Etiketler: memur haber -memur haberleri -memur -okul müdürleri -kamu -izin -mevzuat -para -eğitim -sondakika -flaşhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -mebhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -MEB -Şube Müdürlüğü - Atama - Esastan İptal Kararı

Diğer GÜNDEM haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder
http://www.memurlarinsesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..Memurlarınsesi-Memur haberleri -Kamunun haber sitesi.
haberyazilimi.com - http://www.memurlarinsesi.com/