Avcıoğlu: Tramp büyük bir gaflet içindedir... | Memurlarınsesi-Memur haberleri-Kamunun haber sitesi.Memur, Öğretmen, KPSS, e-okul, eğitim, sendika, belediye, memur alım ilanları
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> Avcıoğlu: Tramp büyük bir gaflet içindedir...12.08.2018 13:51

Avcıoğlu: Tramp büyük bir gaflet içindedir...

Avcıoğlu: Tramp büyük bir gaflet içindedir...


Hacı Musa Aşireti’nin lideri ve Yeraltı dünyasında ünlü mafya babası olarak bilinen,Abdurrahim AVCIOĞLU gündeme dair açıklamalarda bulundu.


Bu haber 3076 kez okundu.

Yeraltı dünyasında ünlü mafya babası olarak bilinen Abdurrahim Avcıoğlu suskunluğunu bozdu.

Trump’ın dünyanın başına bela olup ,15 Temmuz’da fetöyle beceremediğini  Şimdi de ekonomik krizle Türkiye’ye baskı yaparak ülkemizi dizayn etmeye çalışıyor diyen Abdurrahim Avcıoğlu sözlerini şöyle sürdürdü;

Türkiye Cumhuriyeti Devleti öyle kolay yıkılacak bir devlet değildir Kürdü,Türkü, alevisiyle Hepimiz bir bir aileyiz kanla bedel ödemekten çekinen küresel uşaklar bu milletin hasletlerini bilmezler.

Trump müslümanın düşmanıdır…

Türk İslam devletine büyük bir ekonomik kriz yaşatıp bu milleti dize getireceğini zanneden küresel güçlerin maşası Tramp büyük bir gaflet içindedir.

Türk ,Kürt, Alevi, Laz ,Çerkez ,Arnavut ,Arap hiçbir halk trump’ın oyuna gelmeyecektir , belli ki Türkiye’nin başına oyunu oynamaya çalışıyor .Allah’ın izniyle Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 15 Temmuz’da nasıl dik Durmuş o hain darbe girişimini akamete uğratmışsa. Şimdi de Türkiye Cumhuriyeti halkı tekrar Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olup bu oyunu bozacağını Trump bilmiyor .

Bu millet kahramandır…

Türk milleti 15 temmuzda tankların altına girerek kendin canını hiçe sayarak devletine sahip çıkarak bedel ödemenin ne olduğunu tüm dünyaya göstermiştir.

15 Temmuz hain darbe girişiminin devamı olan ekonomik darbe teşebbüsünü birliğimizi pekiştirerek bertaraf edeceğimizden şüphemiz yoktur.dünden daha inançlı bir şekilde Devletimizin ,Hükümetimizin yanındayız.

EMPERYALİZME KARŞI ASLA BOYUN EĞMEYECEĞİZ BU BÖYLE BİLİNE…

Başaramayacaklar…

Allah birliğimizi daim etsin…


Etiketler: memur -okul müdürleri -kamu -izin -mevzuat -para -eğitim -sondakika -flaşhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -mebhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -MEB -Şube Müdürlüğü - Atama - Esastan İptal Kararı

Diğer GÜNDEM haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder
http://www.memurlarinsesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..Memurlarınsesi-Memur haberleri -Kamunun haber sitesi.
haberyazilimi.com - http://www.memurlarinsesi.com/