5 UNVAN İÇİN GÖREVDE YÜKSELME SINAVI  | Memurlarınsesi-Memur haberleri-Kamunun haber sitesi.Memur, Öğretmen, KPSS, e-okul, eğitim, sendika, belediye, memur alım ilanları
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> 5 UNVAN İÇİN GÖREVDE YÜKSELME SINAVI 13.12.2017 20:00

5 UNVAN İÇİN GÖREVDE YÜKSELME SINAVI

5 UNVAN İÇİN GÖREVDE YÜKSELME SINAVI


Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, merkez ve taşra teşkilatında 5 unvanda boş bulunan toplam 269 adet kadro için görevde yükselme sınavı açtı.


Bu haber 363 kez okundu.
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, merkez ve taşra teşkilatında 5 unvanda boş bulunan toplam 269 adet kadro için görevde yükselme sınavı açtı.

Bakanlıktan yapılan duyuruya göre;


 
**74 adat Şube Müdürü, 10 adet Gemi Sicil Müdürü, 110 adet Şef, 35 adet Memur ve 40 adet Denizcilik Sörvey Mühendisi kadrosu için görevde yükselme sınavı yapılacak.

**Görevde yükselme sınavı başvuruları 12 Aralık 2017 tarihinde başlayacak 25 Aralık 2017 tarihi mesai bitiminde sona erecek.

**Görevde yükselme yazılı sınavı başvuruları kabul edilen adaylar,  sınava katılabilmek için 16 Ocak 2018 – 24 Ocak 2018 tarihleri arasında 310 TL. sınav ücreti ödeyecek.

**Görevde yükselme yazılı sınavı Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından 10 Şubat 2018 Cumartesi günü saat 10:00’da Ankara’da yapılacak.

Sınav duyurusu için tıklayınız …

Sınavlara buradan hazırlanın

Görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavlarına hazırlık kapsamında, Sitemizin ücretsiz bir hizmeti olan online deneme testlerinden yararlanabilirsiniz. Deneme testlerine her girişte soruların sırası ve cevap şıkları yer değiştirdiğinden, çok sayıda testi çözme imkanı bulabilirsiniz.

Diğer GÜNDEM haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder
http://www.memurlarinsesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..Memurlarınsesi-Memur haberleri -Kamunun haber sitesi.
haberyazilimi.com - http://www.memurlarinsesi.com/