Polislere 8/24 çalışma sistemi geliyor… | Memurlarınsesi-Memur haberleri-Kamunun haber sitesi.Memur, Öğretmen, KPSS, e-okul, eğitim, sendika, belediye, memur alım ilanları
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Polislere 8/24 çalışma sistemi geliyor…16.11.2018 19:29

Polislere 8/24 çalışma sistemi geliyor…

Polislere 8/24 çalışma sistemi geliyor…


İçişleri Bakanı Soylu, 3600 ek gösterge için söz verdiklerini, bunu yerine getireceklerini, polislere 8/24 çalışma sistemini getireceklerini söyledi.


Bu haber 472 kez okundu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda polisler için müjdeyi verdi.

3600 ek gösterge ne zaman gelecek?

Bakan Soylu, polislerle ilgili 3600 konusunda söz verdiklerini, bunu en kısa zamanda yerine getireceklerini, bunun bir söz olduğunu, bu sözün arkasında olduklarını söyledi.

8/24 çalışma sistemi geliyor

Polislerin, güvenlik görevlilerinin yaşam standartlarını iyi bir noktaya getirmenin temel sorumlulukları olduğuna vurgu yapan Bakan Soylu, özellikle 15 Temmuz’un iklimi hafif bir kaybolduktan sonra polisleri yeni aldıklarıyla beraber ilk önce 12/24’e döndürdüklerini, şuan ise 8/24’e döndüreceklerini belirtti.

Kaç polis intihar etti?

Soylu, 2016’da 61, 2017’de 52, 2018’de şu ana kadar ise 32 emniyet personelinin intihar ettiğini belirterek, güvenlik güçlerinin imkanlarını en iyi noktaya getirmeye çalıştıklarını vurguladı.


Etiketler: memur haber -memur haberleri -memur -okul müdürleri -kamu -izin -mevzuat -para -eğitim -sondakika -flaşhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -mebhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -MEB -Şube Müdürlüğü - Atama - Esastan İptal Kararı

Diğer EMNİYET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder
http://www.memurlarinsesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..Memurlarınsesi-Memur haberleri -Kamunun haber sitesi.
haberyazilimi.com - http://www.memurlarinsesi.com/