TOKİ kura çekilişi ne zaman yapılacak? | Memurlarınsesi-Memur haberleri-Kamunun haber sitesi.Memur, Öğretmen, KPSS, e-okul, eğitim, sendika, belediye, memur alım ilanları
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> TOKİ kura çekilişi ne zaman yapılacak?11.04.2019 23:46

TOKİ kura çekilişi ne zaman yapılacak?

TOKİ kura çekilişi ne zaman yapılacak?


TOKİ ucuz konut projesi için başvurularda artık sona gelindi.6 Mart'ta başlayan başvurular 19 Nisan'da sona erecek.Başvurularını tamamlayan binlerce kişi ise "TOKİ kura çekilişi ne zaman?" sorusuna yanıt arıyor.


Bu haber 1791 kez okundu.
Binlerce vatandaş "TOKİ kura çekilişleri ne zaman yapılacak?" diye merak ediyor. Yatay mimari anlayışıyla 2+1 ve 3+1 nitelikte inşa edilecek 50 bin konut için başvurular hala devam ediyor. Son başvuru tarihi 19 Nisan. 

TOKİ KURA SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?
 
Ucuz konutlara ön başvuru yapanlar şimdi kura çekiliş sonuçlarını merak ediyor.TOKİ'nin 50 bin konut projesi için engelli, şehit aileleri, harp ve vazife malulleri ile dul ve yetimlerinin başvuruları devam ediyor. Son başvuru tarihi ise 19 Nisan olarak belirlendi. Bu nedenle kura sonuçlarının 19 Nisan'dan sonra açıklanması bekleniyor. TOKİ'den yapılan açıklamada ise "Kura tarihi ileride duyurulacaktır." denildi. 

Etiketler: memur haber -memur haberleri -memur -okul müdürleri -kamu -izin -mevzuat -para -eğitim -sondakika -flaşhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -mebhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -MEB -Şube Müdürlüğü - Atama - Esastan İptal Kararı

Diğer EKONOMİ haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder
http://www.memurlarinsesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..Memurlarınsesi-Memur haberleri -Kamunun haber sitesi.
haberyazilimi.com - http://www.memurlarinsesi.com/