50 bin lojman satışa çıkartılıyor! | Memurlarınsesi-Memur haberleri-Kamunun haber sitesi.Memur, Öğretmen, KPSS, e-okul, eğitim, sendika, belediye, memur alım ilanları
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> 50 bin lojman satışa çıkartılıyor!04.08.2018 21:35

50 bin lojman satışa çıkartılıyor!

50 bin lojman satışa çıkartılıyor!


Cumhurbaşkanlığı 100 Günlük İcraat Programı dün Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklandı. Programa göre uzun zamandır gündemde olan kamu konutlarının satışı da eylem planında yer aldı. Buna göre ilk etapta 5 bin olmak üzere toplam 50 bin lojman satılacak.


Bu haber 1954 kez okundu.

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dün Beştepe Millet Kültür ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen "Cumhurbaşkanlığı 100 Günlük İcraat Programı" tanıtım toplantısında kabinesinin 100 günlük eylem planını açıkladı. Açıklanan eylem planında inşaat sektörünü yakından ilgilendiren çok önemli maddeler yer aldı.

Ekonominin lokomotif sektörü olan inşaat alanında yapılacak tüm yenilikler Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın sorumluluğunda olacak ve 100 günde tamamlanacak.

Cumhurbaşkanlığı 100 günlük eylem planında uzun zamandır gündemde olan lojman satışlarıyla ilgili önemli bir madde yer aldı.

Maddeye göre 100 gün içerisinde satışı mümkün gözüken 50 bin kamu konutuyla ilgili envanter çalışması tamamlanacak ve ilk etapta 5 bin konutun satışı için işlemlere başlanacak."


Etiketler: haber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -bülent arınç - melih gökçek - istifa çağrısı

Diğer EKONOMİ haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder
http://www.memurlarinsesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..Memurlarınsesi-Memur haberleri -Kamunun haber sitesi.
haberyazilimi.com - http://www.memurlarinsesi.com/