CUMHURBAŞKANLIĞI’NDAN ÖĞRENCİLERE UYARI! | Memurlarınsesi-Memur haberleri-Kamunun haber sitesi.Memur, Öğretmen, KPSS, e-okul, eğitim, sendika, belediye, memur alım ilanları
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> CUMHURBAŞKANLIĞI’NDAN ÖĞRENCİLERE UYARI!23.02.2021 00:35

CUMHURBAŞKANLIĞI’NDAN ÖĞRENCİLERE UYARI!

CUMHURBAŞKANLIĞI’NDAN ÖĞRENCİLERE UYARI!


Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi, öğrencileri, “Staj Seferberliği” programına “staj başvuruları ve yerleştirme işlemleri onaylanacağı” iddiasıyla dolandırmak isteyenlere karşı bir kez daha uyardı.


Bu haber 764 kez okundu.

Yapılan yazılı açıklama ise şöyle; “Staj Seferberliğine dair tüm süreçlerin “kariyerkapisi.cbiko.gov.tr” adresinden ücretsiz olarak yapıldığı belirtilerek, şunlar söylendi:

“Son zamanlarda, öğrencilerimizin telefonla aranıp ‘staj başvuruları ve yerleştirme işlemlerin onaylanacağı’ iddiasıyla kendilerinden ücret talep edilen bir dolandırıcılık yöntemiyle karşılaşılmaktadır.

Herhangi bir mağduriyet yaşanmaması için staj onayı ve para talep eden sahtecilik girişimlerine kesinlikle itimat edilmemelidir. Söz konusu dolandırıcılık girişiminde bulunanlar hakkında gerekli hukuki işlemler yapılmaktadır.”


Etiketler: memur haber -memur haberleri -memur -okul müdürleri -kamu -izin -mevzuat -para -eğitim -sondakika -flaşhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -mebhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -MEB -Şube Müdürlüğü - Atama - Esastan İptal Kararı

Diğer HABER HATTI haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder
http://www.memurlarinsesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..Memurlarınsesi-Memur haberleri -Kamunun haber sitesi.
haberyazilimi.com - http://www.memurlarinsesi.com/