RAM'LAR NE ZAMAN HİZMETE BAŞLAYACAK? | Memurlarınsesi-Memur haberleri-Kamunun haber sitesi.Memur, Öğretmen, KPSS, e-okul, eğitim, sendika, belediye, memur alım ilanları
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> RAM'LAR NE ZAMAN HİZMETE BAŞLAYACAK?23.06.2020 20:45

RAM'LAR NE ZAMAN HİZMETE BAŞLAYACAK?

RAM'LAR NE ZAMAN HİZMETE BAŞLAYACAK?


MEB Özel eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü, tarafından Rehberlik ve Araştırma Merkezlerine gönderilen resmi yazıda eğitsel değerlendirme ve tanılama hizmetlerinin 6 Temmuz 2020 tarihinden itibaren başlanacağını duyurdu.


Bu haber 2516 kez okundu. Koronavirüs salgını nedeniyle MEB'e bağlı Rehberlik ve Araştırma Merkezleri de öğrenci incelemelerine ara vermişti. 

MEB Özel eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü, tarafından Rehberlik ve Araştırma Merkezlerine gönderilen resmi yazıda eğitsel değerlendirme ve tanılama hizmetlerinin 6  Temmuz 2020 tarihinden itibaren başlanacağını duyurdu. 

Etiketler: memur haber -memur haberleri -memur -okul müdürleri -kamu -izin -mevzuat -para -eğitim -sondakika -flaşhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -mebhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -MEB -Şube Müdürlüğü - Atama - Esastan İptal Kararı

Diğer EĞİTİM haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder
http://www.memurlarinsesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..Memurlarınsesi-Memur haberleri -Kamunun haber sitesi.
haberyazilimi.com - http://www.memurlarinsesi.com/