MEB'den eğitim öğretim destegi için resmi yazı... | Memurlarınsesi-Memur haberleri-Kamunun haber sitesi.Memur, Öğretmen, KPSS, e-okul, eğitim, sendika, belediye, memur alım ilanları
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> MEB'den eğitim öğretim destegi için resmi yazı...18.02.2019 00:00

MEB'den eğitim öğretim destegi için resmi yazı...

MEB'den eğitim öğretim destegi için resmi yazı...


MEB'den 2018-19 öğrenim yılı içinde özel okullarda eğitim gören öğrenciler için verilen eğitim ve öğretim desteğinin 2. taksitlerinin başladığına dair resmi yazı geldi.


Bu haber 864 kez okundu.
Özel okullarda öğrenim gören öğrenciler için verilecek eğitim ve öğretim desteği 2. taksit ödemeleri başladı.
 
Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlülüğe giren tebliğ'de; Okul öncesi öğrencileri için 3.290 tl , İlkokul öğrencileri için 3.960, Ortaokul öğrencileri için 4.610 , ortaöğretim öğrencileri için 4.610 , Temel lise öğrencileri için 3960 TL olarak ödenecek olan eğitim öğretim desteğinin 2'nci taksit tutarı olan %35'lik dilim, öğrenciler adına özel okullara ödenmek üzere gönderilmiştir.

Ödemeler il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerinin sorumluluğunda yapılacaktır.
 
E-okul üzerinden sınav işlemleri notlar ve duyurular bölümünden "Eğitim ve Öğretim desteğinden faydalanan öğrenciler kurum ödeme listesi şubat 2019 2. taksit" başlığı altında raporlanacak. Kesilecek faturalara harcama yetkilisi olan il ve ilçe müdürlüklerinin isimleri yazılarak fatura ekine öğrenci listesi eklenip kurum hesap numarasının olduğu resmi yazıyla birlikte il/ilçe milli eğitim müdürlüklerine evraklar teslim edilecektir.

Etiketler: memur haber -memur haberleri -memur -okul müdürleri -kamu -izin -mevzuat -para -eğitim -sondakika -flaşhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -mebhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -MEB -Şube Müdürlüğü - Atama - Esastan İptal Kararı

Diğer EĞİTİM haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder
http://www.memurlarinsesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..Memurlarınsesi-Memur haberleri -Kamunun haber sitesi.
haberyazilimi.com - http://www.memurlarinsesi.com/