OKUL İDARECİLERİNİN KORONAVİRÜS İLE SINAVI! | Memurlarınsesi-Memur haberleri-Kamunun haber sitesi.Memur, Öğretmen, KPSS, e-okul, eğitim, sendika, belediye, memur alım ilanları
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> OKUL İDARECİLERİNİN KORONAVİRÜS İLE SINAVI!19.03.2020 00:00

OKUL İDARECİLERİNİN KORONAVİRÜS İLE SINAVI!

OKUL İDARECİLERİNİN KORONAVİRÜS İLE SINAVI!


Dünyayı kasıp kavuran koronavirüs salgınının ülkemizde görülmesinin ardından hükümet ivedilikle aldığı tedbirleri peş peşe uygulamaya koydu.


Bu haber 6615 kez okundu.

Dünyayı kasıp kavuran koronavirüs salgınının ülkemizde görülmesinin ardından hükümet ivedilikle aldığı tedbirleri peş peşe uygulamaya koydu.

Bu uygulamalardan biride okullar da eğitime geçici olarak ara verilmesi idi,bu uygulama tüm öğrenci ,öğretmenleri kapsarken Okul idarecileri bu süreçte ayrı tutuldu.

Okul idarecilerinin salgına karşı savunmasız bir şekilde boş okul binalarını bekletilmesinin ne kadar doğru bir uygulama olduğu tartışılır.

Zira Devlet yetkilileri her fırsatta kalabalıklardan uzak durulması gerektiğini vurgulamakta.

Bakanlık yetkililerinin Okul idarecilerine evden çalıșabilme olanağı sağlaması veya Okullarda nöbetleşe kalması ile ilgili karar almalıdır!


Etiketler: memur -okul müdürleri -kamu -izin -mevzuat -para -eğitim -sondakika -flaşhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -mebhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -MEB -Şube Müdürlüğü - Atama - Esastan İptal Kararı

Diğer EĞİTİM PERSONELİ haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder
http://www.memurlarinsesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..Memurlarınsesi-Memur haberleri -Kamunun haber sitesi.
haberyazilimi.com - http://www.memurlarinsesi.com/