O İLÇEDE ÖĞRETMENLERE FİLYASYON GÖREVİ! | Memurlarınsesi-Memur haberleri-Kamunun haber sitesi.Memur, Öğretmen, KPSS, e-okul, eğitim, sendika, belediye, memur alım ilanları
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> O İLÇEDE ÖĞRETMENLERE FİLYASYON GÖREVİ!05.11.2020 17:29

O İLÇEDE ÖĞRETMENLERE FİLYASYON GÖREVİ!

O İLÇEDE ÖĞRETMENLERE FİLYASYON GÖREVİ!


Yüz yüze eğitim aşamalı olarak başlandığı ve öğretmenler haftanın sadece belirli günler içerisinde okulda diğer günler ise sadece uzaktan eğitime devam ediyor.


Bu haber 3175 kez okundu.

Kovid-19 hastalığıyla mücadele kapsamında Filyasyon ekiplerin çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.


Filyasyon ekipleri Kaymakamlık tarafından kamu görevlileri arasından oluşturulmakta. Salgın hastalığın görülmeye başladığı ilk aydan itibaren her ilçede Filyasyon ekipleri arasında öğretmenler devamlı olarak görev aldı.

Yüz yüze eğitimin başlamasıyla birlikte okullarına geri dönecek olan öğretmenler bir çok il ve ilçede Filyasyon ekibinden çekildi.


Sancaktepe Kaymakamlığı 30 Ekim tarihli yazısında, hastalık ile mücadele de sahada aktif olarak görev alan, temaslı ve pozitif kişileri evlerinde olup olmadığını denetleyen filyasyon ekibilerin içerisinde ilçede görevli öğretmenlerin ve müdürlerinde olabileceğini duyurdu.

Sancaktepe Kaymakamlığı’nın bu yazısına Türk Eğitim Sen Genel Sekteri Musa Aktaş sosyal medya hesabın üzerinden sert tepki gösterdi.


Etiketler: memur haber -memur haberleri -memur -okul müdürleri -kamu -izin -mevzuat -para -eğitim -sondakika -flaşhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -mebhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -MEB -Şube Müdürlüğü - Atama - Esastan İptal Kararı

Diğer EĞİTİM PERSONELİ haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder
http://www.memurlarinsesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..Memurlarınsesi-Memur haberleri -Kamunun haber sitesi.
haberyazilimi.com - http://www.memurlarinsesi.com/