MEB’DE BAKAN YARDIMCILARINA YENİ GÖREV DAĞILIMI | Memurlarınsesi-Memur haberleri-Kamunun haber sitesi.Memur, Öğretmen, KPSS, e-okul, eğitim, sendika, belediye, memur alım ilanları
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> MEB’DE BAKAN YARDIMCILARINA YENİ GÖREV DAĞILIMI14.07.2020 21:12

MEB’DE BAKAN YARDIMCILARINA YENİ GÖREV DAĞILIMI

MEB’DE BAKAN YARDIMCILARINA YENİ GÖREV DAĞILIMI


Milli Eğitim Bakanlığı Bakan ve Bakan Yardımcılıklarına Bağlı Birim Listesi’nde değişiklikler yapıldı.


Bu haber 3078 kez okundu.

Milli Eğitim Bakanlığı Bakan ve Bakan Yardımcılıklarına Bağlı Birim Listesi’nde değişiklikler yapıldı.

İşte MEB Bakan Yardımcılarının yeni görev dağılımını belirten liste:

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un Bağlı Birimleri; Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı, Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği, Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı, İç Denetim Birimi Başkanlığı, Personel Genel Müdürlüğü, Özel Kalem Müdürlüğü ve Teftiş Kurulu Başkanlığı.

Milli Eğitim Bakanı Yardımcısı Mahmut Özer’in Bağlı Birimleri; Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü, Ortaöğretim Genel Müdürlüğü, Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü.

Milli Eğitim Bakanı Yardımcısı Mustafa Safran’ın Bağlı Birimleri; Din Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü, Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü, Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü, Temel Eğitim Genel Müdürlüğü, Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürlüğü.

Milli Eğitim Bakanı Yardımcısı Reha Denemeç’in Bağlı Birimleri; Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü, İnşaat ve Emlak Dairesi Başkanlığı, Strateji Geliştirme Başkanlığı, Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü.

KamuAjans


Etiketler: memur haber -memur haberleri -memur -okul müdürleri -kamu -izin -mevzuat -para -eğitim -sondakika -flaşhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -mebhaber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -MEB -Şube Müdürlüğü - Atama - Esastan İptal Kararı

Diğer EĞİTİM PERSONELİ haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder
http://www.memurlarinsesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..Memurlarınsesi-Memur haberleri -Kamunun haber sitesi.
haberyazilimi.com - http://www.memurlarinsesi.com/