Görevde yükselme başvuruları alınacak... | Memurlarınsesi-Memur haberleri-Kamunun haber sitesi.Memur, Öğretmen, KPSS, e-okul, eğitim, sendika, belediye, memur alım ilanları
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Görevde yükselme başvuruları alınacak...10.04.2019 23:58

Görevde yükselme başvuruları alınacak...

Görevde yükselme başvuruları alınacak...


Millî Eğitim Bakanlığı internet sitesinden 2019 yılı merkez ve taşra teşkilatı şef ve memur kadrolarına görevde yükselme atama başvurusu yayımladı.


Bu haber 1787 kez okundu.
Boş bulunan merkez teşkilatında 64 şef, 40 memur; taşra teşkilatında 1750 şef, 3450 memur kadrosuna görevde yükselme yazılı ve sözlü sınavı gerçekleştirilmiş, sözlü sınav sonuçları 08.03.2019, başarı puanları 29.03.2019 tarihinde Bakanlık internet sayfasından duyurulmuştu.

Milli Eğitim Bakanlığı, görevde yükselme atama başvurusu  almaya başlayacak.Başvurular  12-19 Nisan 2019 tarihleri arasında, http://mebbis.meb.gov.tr/ internet adresindeki Elektronik Başvuru Formunu eksiksiz ve doğru olarak doldurarak yapılacak.
 
Boş memur ve şef kadroları, 12.04.2019 tarihinde başvuru ekranında yer alacak.
 
Merkez ve taşra teşkilatında ilan edilen şef ve memur kadrosuna atanmak için; şef ve memur görevde yükselme sözlü sınavında 70 ve üzeri puan alanlardan atanma şartlarını taşıyanlar başvuruda bulunabilecekler.
 
BAŞVURUNUN GEÇERSİZ SAYILACAĞI DURUMLAR
 
Gerekli şartları taşımadığı halde başvuruda bulunan,elektronik başvuru formu dışında bir belgeyle yapılan başvurular işleme alınmayacak. Geçersiz başvuruya dayanılarak yapılan işlemler iptal edilecek.
 
Atamaların yapılması ve sonuçların ilan edilmesi 5 Mayıs tarihinde gerçekleşecek.
 
ATAMA BAŞVURUSU  İÇİN TIKLAYINIZ

Etiketler: para -zam -emniyet -polis -mahkeme -adliye -haber -memur haber -kamuhaberi -güncel -haber -flaş haber -sendika -Sosyal Güvenlik Kurumu - SSK - Bağkur - kamu -Sigorta - Sorgulama - Emekli Sandığı -memur -eğitim -işçi -okul -mevzuat -kanun -mahkeme -

Diğer EĞİTİM PERSONELİ haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder
http://www.memurlarinsesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..Memurlarınsesi-Memur haberleri -Kamunun haber sitesi.
haberyazilimi.com - http://www.memurlarinsesi.com/